Terakeet اصول جدید رهبری را اتخاذ می کند

مک کامینگز، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران، گفت: «از نظر من «مالکیت» ترکیبی از تمایل به بالا زدن آستین‌ها و انجام کارها از طرف شرکت و تیمتان است که نشان دهنده مهارت‌ها و توانایی منحصربه‌فرد شما در تأثیرگذاری بر نتایج است. از دیدگاه او درباره این اصل پرسید؟

«طبیعت انسان تضمین می‌کند که رسیدن به هدف مثبت به طور مداوم دشوار است. با این حال، برای موفقیت ما در یک محیط دور اول که در آن تعاملات حضوری محدود است، بسیار مهم است. این به ما این امکان را می‌دهد که برای نظرات متضاد ارزش قائل شویم، زیرا در تلاش برای رسیدن به نتایج برتر برای مشتریان، تیم‌ها و شرکت خود هستیم.»

آلیشیا و کالی با کامپیوتر صحبت می کنند
  1. کار درست را انجام دهید

“چه این شراکت با همکار شما باشد یا مشتری شما، کار درست را انجام بده شانون ریدی، افسر ارشد درآمد، می‌گوید، این اصلی است که پایه‌های لازم را برای اعتماد و موفقیت ایجاد می‌کند.

با فرض نیت مثبت به این معناست که باور کنیم کسانی که در داخل و خارج از Terakeet با آنها تعامل داریم، بهترین منافع ما را در قلب و در کل نیت خوب دارند. همچنین به این معنی است که فرض کنیم اطرافیان ما بهترین کار را با آنچه دارند انجام می دهند.

تیم ما سه اصل رهبری را برای پیشبرد تعهد ما به رهبری و تعریف فلسفه ما ایجاد کرد. آنها به گونه ای طراحی شده اند که برای همه کارمندان – مدیران اجرایی، مدیران و مشارکت کنندگان فردی به طور یکسان قابل دسترسی باشند.

چرا اصول رهبری را ایجاد کردیم؟

این اصل برای پرورش مهربانی، شفقت و کار گروهی در سراسر سازمان طراحی شده است. لین فرااس، مدیر ارشد مردمی Terakeet، می‌گوید که این اصل به‌ویژه در محیط اول از راه دور بسیار مهم است.

بخوانید:   پتانسیل کامل داده های خود را آزاد کنید

اصول زیر به طور عمدی پس از گفتگو و نظرات اعضای مختلف تیم Terakeet و رهبران تدوین شده است. ما از برخی از مدیران خود خواستیم تا دیدگاه های خود را در مورد هر اصل و چگونگی تأثیر آن بر کار Terakeet برای مشتریان و کارمندان به اشتراک بگذارند.

  1. مالکیت را بگیرید

سوء تفاهم از یکدیگر و اجازه دادن به احساسات و ناامیدی در قضاوت می تواند آسان باشد. اما بیشتر مردم عمداً نمی‌خواهند آسیبی ایجاد کنند، و با فرض نیت بد ممکن است یک محیط سمی ایجاد کند.

در اختیار گرفتن مالکیت به معنای بر عهده گرفتن مسئولیت و ابتکار مستقیم است – چه حل مشکلات، درس گرفتن از اشتباهات، یا پیش بینی آینده بلندمدت ما. برای دستیابی به موفقیت، سازمان ها به رهبرانی نیاز دارند که مایل به مالکیت بردها و شکست ها باشند.

“در Terakeet، ما تلاش می کنیم تا در تعامل خود با دیگران نیت مثبت داشته باشیم. در ظاهر، این آسان به نظر می رسد. در عمل، این یکی از چالش برانگیزترین ارزش های ما است.»

«همچنین به معنای مسئولیت پذیری برای چیزی است که ممکن است به خوبی انجام شود یا ممکن است به درستی انجام نشود، زیرا همه ما آموخته‌ایم که بهتر است موقتاً تلاش کنیم و شکست بخوریم تا اصلاً تلاش نکنیم. منتقدان همه جا هستند، اما “کیتر” بودن، انجام دهنده بودن است.”

این اصول رهبری به خوبی نمایانگر این است که ما چه کسی هستیم و به چه چیزی اهمیت می دهیم. همانطور که Terakeet به رشد و تنوع خود به عنوان یک تجارت ادامه می دهد، این اصول به عنوان یک ستاره شمالی برای کارمندان عمل خواهند کرد.

بخوانید:   ناتو برای پایان جنگ اوکراین دست به دامن چین شد


منبع: https://terakeet.com/blog/terakeet-adopts-new-leadership-principles/

مک مدتهاست که چگونه خود را به اشتراک گذاشته است فلسفه رهبری منوط به تشخیص بدی ها در کنار خوبی ها و ترس از بحث در مورد بخش های چالش برانگیز داستان خود برای رشد است.

وقتی کسی مالکیت خود را به دست می‌گیرد و با الگو گرفتن، احساس هدف و مسئولیت او مسری می‌شود و دیگران را تشویق می‌کند تا با چالش‌ها روبرو شوند و موانع بیشتری را برای فرصت‌ها از بین ببرند.»

مک در حال صحبت کردن در حلقه تا یک گروه
  1. نیت مثبت را فرض کنید

به عنوان کارمندان Terakeet، چیزی بالاتر از ارزش‌هایمان، از جمله کار تیمی، مشارکت و برتری، اولویت‌بندی نمی‌شود. ما خود را به بالاترین استانداردهای صداقت می دانیم تا بتوانیم بهترین شریک و کارفرمای ممکن باشیم. هر تصمیمی این اصل را در نظر می گیرد.

“داشتن درک مشترک که، صرف نظر از موقعیت، متعهد به عدم استفاده از میانبرها و رهبری با صداقت و بهترین منافع آنها هستید، تنها راهی است که Terakeet به ایجاد روابط معنادار و برنامه های با صداقت بالا ادامه می دهد.”

اصول رهبری آنچه را که برای فرهنگ شرکت و افراد ما مهم است تعیین می کند و تصمیمات ما را بر این اساس هدایت می کند. آنها به شکل دادن به محیط ما کمک می کنند و انتظاراتی را برای نحوه تعامل ما با یکدیگر، مشتریان و افراد خارج از سازمانمان تعیین می کنند.

رهبری برای هویت Terakeet اساسی است. ما به طور مداوم در تلاش هستیم تا در نوآوری، مشارکت و اشتغال پیشگام باشیم.

پت دانیال، مدیر ارشد فناوری و یکی از بنیانگذاران، در مورد اینکه مالکیت از دیدگاه او به چه معناست، گفت: «مالکیت سریع‌ترین مسیر برای رهبری است، زیرا به مسئولیت‌پذیری و شجاعت نیاز دارد.

بخوانید:   رسوایی تکان دهنده در زندان های متراکم فیلیپین

وقتی عملی شوند، می‌توانند شخصاً متحول شوند و در عین حال چارچوبی برای در نظر گرفتن چالش‌های کل شرکت فراهم کنند. اصول جدید رهبری ما به این دلیل انتخاب شدند که فرهنگ ما را در بهترین حالت خود منعکس می کنند – و زمانی که به طور گسترده پذیرفته شوند، به هنجارهای رفتاری ما تبدیل می شوند.

سه اصل رهبری Terakeet

انجام کار درست به معنای رفتار با احترام و تعهد به هدف بزرگتر است. وقتی متعهد به انجام کار درست هستیم، به نفع همسالان، مشتریان و خودمان می‌شویم.