Google Bard نقل قول های واقعی را در پاسخ ها و خلاصه های مختصرتر اضافه می کند

چرا ما اهمیت می دهیم. نقل قول ها و پیوندها به منابع یک نگرانی بزرگ برای ناشران و اکوسیستم کلی وب است. گوگل در تلاش است تا با این به روز رسانی برخی از آن ها را برطرف کند تا پیوندهای بیشتری در پاسخ های Google Bard ارائه دهد. همچنین، خلاصه‌سازی‌های بهتر با پیشرفت‌هایی در LLM‌هایی که گوگل دارد، مفید و هیجان‌انگیز است، مخصوصاً در طول زمان.

پس نوشته. من چند نمونه از استنادها را پیدا کردم، آنها به سختی یافت می شوند و هنوز به خوبی بینگ چت نیستند. در اینجا یک مثال وجود دارد و طبق گفته Wayback Machine، صفحه ای که Bard به آن پیوند می دهد، بیش از یک سال است که وجود نداشته است.

پیوندهای استناد گوگل بارد 800x277
منبع: https://searchengineland.com/google-bard-adds-genuine-citations-in-responses-and-more-concise-summaries-423143

در اینجا یک اسکرین شات از Jack Krawczyk است که خلاصه را نشان می دهد:

Bard Summary 800x513

در اینجا یک اسکرین شات از Jack Krawczyk است که اعداد را در سمت چپ نشان می دهد، با پیوند “بیشتر بیاموزید” در زیر.

نقل قول های بارد 800x419

Google Bard استنادهای کلاسیک و واقعی تری را به پاسخ هایی که ارائه می دهد اضافه کرده است و همچنین می تواند خلاصه سازی بهتری ارائه دهد. ما هنوز این پیشرفت‌ها و پیشرفت‌ها را به صورت زنده نمی‌بینیم، اما Jack Krawczyk از Google نمونه‌هایی را در این مورد به اشتراک گذاشته است. توییتر.

خلاصه های مختصر Google همچنین Bard را با پیشرفت‌های بیشتری در مدل‌های زبان بزرگ خود به‌روزرسانی کرد تا در ارائه خلاصه‌های بهتر برای پاسخ‌ها بهتر شود. بارد در خلاصه کردن اطلاعات بهتر عمل می کند، که به ویژه زمانی مفید است که بخواهید به سرعت به اصل موضوع دست پیدا کنید. تغییرات بارد.

بخوانید:   چگونه تعامل Googlebot با وب سایت خود را کنترل کنیم

نقل قول ها بهبود یافت. Google Bard اکنون منابعی را با اعداد، مانند نقل‌قول‌های واقعی، در کنار پاسخ‌ها نشان می‌دهد. برای مشاهده منبع آن اطلاعات می توانید روی اعداد کلیک کنید. «بارد اکنون می‌تواند به شما کمک کند تشخیص دهید کدام بخش از پاسخ با منبع مطابقت دارد. برای پاسخ‌های حاوی منابع، اعدادی را در کنار پاسخ مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی اعداد، اکنون می توانید بخشی از متن را که با منبع مطابقت دارد شناسایی کنید و به راحتی به آن بروید. تغییرات بارد.