Google Bard تصاویر را در پاسخ ها اضافه می کند

📸 بارد (https://t.co/FycdN2l1HQ) از امروز سفر تصویری خود را آغاز می کند 📸

تصاویر می توانند به شما کمک کنند تا ایده های خود را به طور مؤثرتری منتقل کنید. آن‌ها می‌توانند مفاهیم را زنده کنند، توصیه‌ها را متقاعدکننده‌تر کنند، و هنگامی که اطلاعات بصری می‌خواهید، پاسخ‌ها را افزایش دهند.

چرا. در یک ورودی جدید در صفحه به روز رسانی بارد، گوگل توضیح داد:

چرا ما اهمیت می دهیم. گوگل بیشتر جستجو را در Bard ادغام کرده است. این افزودن جدید تصاویر ممکن است مزایای بیشتری از بهینه سازی تصویر ارائه دهد، اکنون که Bard ممکن است تصاویر شما را در Bard ظاهر کند.

دنی گودوین از سال 2022 سردبیر موتور جستجو Land & Search Marketing Expo – SMX بوده است. او در سال 2022 به عنوان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آخرین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند. گودوین از سال 2007 در مورد آخرین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می‌نویسد. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (از سال 2017 تا 2022)، مدیر مدیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر Search بوده است. ساعت موتور (از 2007 تا 2014). او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/google-bard-image-responses-427511

بارد اکنون تصاویر را در پاسخ‌ها نشان می‌دهد – و بارد منبع هر تصویر را نشان می‌دهد، گوگل امروز اعلام کرد.

به نظر می رسد. که در این موضوع توییتر از @JackK (Jack Krawczyk، مدیر ارشد محصول، گوگل)، می توانید نمونه هایی از آن را در عمل مشاهده کنید:

اولین مورد از بسیاری از ویژگی‌هایی که در I/O مورد بحث قرار دادیم، در حال حاضر زنده است: تصاویر در پاسخ‌ها.

برای دیدن منبع هر یک روی عکس کلیک کنید. 1/ pic.twitter.com/k4ruuhcELl

– جک کراوچیک (@JackK) 23 مه 2023

بیشتر به زودی. Google Bard قصد دارد اضافه کند:


چه خبر. این به‌روزرسانی به تلاش Google برای بصری‌تر و مفیدتر کردن Bard ادامه می‌دهد – اکنون با نمایش تصاویر جستجوی Google در پاسخ‌ها.

درباره نویسنده

دنی گودوین

از استعداد بصری اضافی لذت ببرید تا به شما کمک کند امکانات بیشتری را تصور کنید.

بارد اکنون تصاویر جستجوی Google را برای پاسخ‌های بصری، در صورت لزوم، شامل می‌شود. شما همچنین می توانید به طور خاص از Bard برای تصاویر بخواهید. با کلیک بر روی یک تصویر منبع آن نشان داده می شود. این به روز رسانی محدود به پاسخ های انگلیسی است.