Bing SEO: بهینه سازی بالاتری در انتظار است!

در واقع، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تفاوت های جزئی بین این دو را در نظر داشته باشید و آماده حرکت هستید.

بنابراین، تطبیق سایت شما و سازگار کردن آن با موبایل نقشی حیاتی در سئوی بینگ دارد.

این ناحیه وب مستر به شما امکان می دهد عملکرد جستجوی خود را از طریق چندین نهاد کلیدی تجزیه و تحلیل کنید:

  • بک لینک ها
  • تحقیق کلمات کلیدی
  • گزارش سئو
  • اسکن سایت

با استفاده صحیح از ابزارهای وب مستر بینگ، می توانید میزان دقیق کلیک هایی که صفحه شما از موتور جستجوی خود دریافت می کند را بدانید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید از جستجوهای ارگانیک که سایت شما برای آنها رتبه بندی می کند، بینشی در مورد کلمات کلیدی برتر دریافت کنید.

علاوه بر این، باید توجه داشته باشید که Bing همچنین دامنه‌هایی را با تطابق دقیق کلمه کلیدی در اولویت قرار می‌دهد. این بدان معنا نیست که باید دامنه خود را بر اساس این واقعیت تغییر دهید یا تطبیق دهید، اما برای پروژه های سئو دقیق تر آن را در نظر داشته باشید.

تأثیر رسانه های اجتماعی

بهترین بخش بهینه سازی در بینگ این است که بر خلاف گوگل، این موتور جستجو برای به اشتراک گذاشتن الزامات سئوی خود کتابی باز است. بنابراین، به جای انجام یک بازی حدس زدن، سئوکاران کاملاً آگاه هستند که کجا باید تلاش بیشتری انجام دهند.

به عنوان مثال، بینگ مایکروسافت، دومین موتور جستجوی پرکاربرد در بسیاری از کشورهای جهان است. طبق آمار Statista – بینگ 6.5 درصد از بازار جستجوی جهانی را در جولای 2020 تصاحب کرد.

آخرین اما نه کم اهمیت، ویژگی اسکن سایت، سایت شما را می خزد و آن را برای مسائل فنی رایج سئو تجزیه و تحلیل می کند.

بینگ از زمان راه اندازی آن در سال 1998، حدود 40 درصد از بازار جستجوی دسکتاپ ایالات متحده را با موفقیت کنترل کرده است. این موتور جستجو عمدتاً در سراسر ایالات متحده و سایر کشورهای انگلیسی زبان بازار می کند، با اعدادی که نشان می دهد جمعیت قابل توجهی هر روز در جستجوی جستجو هستند.

این عدد به تنهایی یکی از دلایل متعددی است که Bing ممکن است پلتفرم استراتژی سئوی شما باشد.

به گزارش WebFX، مردم 70٪ از زمان خود را صرف تلفن های هوشمند خود می کنند، در حالی که 52.2٪ از کل ترافیک وب سایت از تلفن های همراه ایجاد می شود.

امروزه، طیف بی‌پایانی از ابزارها وجود دارد که به شما گوش می‌دهند و به شما کمک می‌کنند تا مکالمات مرتبط مرتبط با کسب‌وکارتان را پیدا کنید. همیشه به یاد داشته باشید که حضور اجتماعی شما باید با مخاطب هدف شما هماهنگ باشد. به همین دلیل، اطمینان حاصل کنید که پروفایل های رسانه های اجتماعی شما به مخاطبان مناسب می رسد.

هنوز قانع نشدی؟

بینگ در مورد اهمیت پیوند رسانه های اجتماعی در مورد سئوی آن صحبت کرده است.

البته، ما نمی‌توانیم از این واقعیت اجتناب کنیم که کاربر معمولی Bing احتمالاً ترافیک بیشتری را به ارمغان می‌آورد و به محتوای شما ارزش بیشتری می‌دهد.

به طور مشابه، بینش هایی در مورد دامنه ها، صفحات ارجاع دهنده و متن های لنگر دریافت خواهید کرد.

موتور جستجو می تواند بخواند که آیا سایت شما برای کاربران تلفن همراه باز است یا خیر، اما بسیار مهم است که از URL های خاص موبایل خودداری کنید. در عوض، می‌توانید از همان URL برای برنامه‌های دسکتاپ و موبایل استفاده کنید.

قدرت درک موجودیت

به عنوان مثال، اگر به یک دوره هفت روزه نگاه می کنید، میانگین رتبه متفاوتی نسبت به یک دوره سه ماهه دریافت خواهید کرد. این امر درک رتبه بندی شما را دشوار می کند.

بینگ سئو

مهم نیست که وفاداری شما کجاست، از طریق این پست وبلاگ ما عمیق تر به آن خواهیم پرداخت مزایای Bing SEO.

دختری که به تلفن هوشمند نگاه می کند

به جای این دو، روی متن لنگر غنی شده با کلمات کلیدی متراکم تأکید کنید.

وقتی دیدی کلی از موقعیت سئوی خود داشتید، بیایید جلو برویم و به محلی برویم.

بهینه سازی محلی

در نهایت، عاقلانه است که برای رسانه های اجتماعی خود نیز محتوای معناداری تولید کنید – در غیر این صورت، محتوای نامربوط نتایج مطلوبی را برای شما به ارمغان نخواهد آورد.

بهینه سازی موبایل

جمعیت شناسی Bing هم بالغ تر است و هم به کاربران اجازه می دهد پول بیشتری را برای نتایج بزرگ تر خرج کنند. بنابراین، اگر تجارت آنلاین انجام می دهید، این موتور جستجویی است که ممکن است بخواهید به جای آن به آن مراجعه کنید.

مطابق با ComScore، ترافیک در شبکه بینگ بهتر تبدیل می شود و مخاطبان آنها 6.8٪ بیشتر از جستجوگران Google پول آنلاین خرج می کنند.

نگران نباشید، این استراتژی آنقدرها هم که فکر می کنید وقت گیر نیست.

درباره نویسنده

لیراز پستان

Liraz یک متخصص بین المللی سئو و محتوا است که به برندها و ناشران از طریق موتورهای جستجو کمک می کند رشد کنند. او مدیر سابق SEO و محتوای Outbrain است و قبلاً بیش از یک دهه در صنایع بازی، B2C و B2B کار کرده است.


منبع: https://www.rankranger.com/blog/bing-seo-optimization

بدون شک، بینگ با ویژگی منحصر به فرد خود – درک موجودیت – رهبر در این زمینه است.

از نظر زمان، رسیدن به بهینه سازی مستحکم زمان زیادی از شما نمی گیرد. به دلیل سیاست‌های بینگ و گفتگوهای آزاد در مورد الزامات SEO، از مزیتی برخوردار خواهید شد.

برای کسانی که نمی خواهند زمان خود را به دور از بهینه سازی گوگل از دست بدهند، خبر خوب این است که این کار را نخواهید کرد.

وقتی می گویم محتوا مهم است، منظورم محتوای منحصر به فرد، معتبر و معنادار است.

بیایید جنبه های کلیدی SEO ارائه شده توسط Bing را مرور کنیم.

نکات و نکات سئوی بینگ

برای انجام این کار، به تنظیمات کمپین ها بروید و روی تب موتورهای جستجو کلیک کنید.

علاوه بر این، یاهو توسط بینگ پشتیبانی می‌شود، بنابراین اگر چالش بهینه‌سازی برای Bing را انجام دهید، دو پرنده را با یک سنگ می‌کشید.

بنابراین، موتورهای جستجو مانند بینگ به محیط هایی با رقابت کم تبدیل می شوند و در همان بازار کار می کنند.

شما به راحتی می توانید با یک ردیاب رتبه این مشکل را حل کنید.

نکته دیگر در لیست کارهای سئو شما باید کسب لایک، اشتراک گذاری و توییت باشد، به خصوص اگر می خواهید سایت شما یک صفحه به سمت بالا حرکت کند.

پیوندهایی از سایت‌هایی که دارای برچسب ارگانیک هستند، مانند دامنه‌های .edu، .org و .gov به ایندکس بهتر سایت شما کمک می‌کنند. علاوه بر این، دریافت لینک‌های خود در وب‌سایت‌های قدیمی‌تر یک استراتژی مؤثر است زیرا Bings سن دامنه را هم قابل اعتماد و هم معتبر می‌خواند.

این ما را به سئو پلتفرم می‌رساند، و اگر چیزی در مورد بهینه‌سازی گوگل می‌دانید، انجام همین کار در Bing بسیار راحت خواهد بود.

بهینه سازی محلی برای نتیجه کلی سئو مهم است.

سهم بازار موتور جستجوی بینگ طبق آمار

وقتی صحبت از پیوند می شود، کاملاً شبیه به ایجاد محتوا است – کیفیت بسیار مهم است.

سئو در دنیای دیجیتال مارکتینگ نقش مهمی ایفا می کند.

این سؤال را به وجود می آورد – کدام وب سایت ها برای بینگ معتبر هستند؟

ردیابی موتور جستجو Rank Ranger

اولین قدم برای افزایش ترافیک سایت، استفاده از ابزار وب مستر بینگ است.

جدای از تصاویر، موتور جستجو می‌تواند صوت‌ها، ویدیوها و وب‌سایت‌های فلش را با دقت بخزد. توصیه نمی‌شود که فقط با وب‌سایت‌های Flash بروید، اما در عوض روی کیفیت محتوای چندرسانه‌ای باقیمانده خود تمرکز کنید.

در حین بهینه سازی برای Bing، به نوعی برای گوگل نیز بهینه سازی خواهید کرد. تنها کاری که برای رسیدن به آن باید انجام دهید این است که قبل از اینکه برگه جدیدی را برگردانید، اولویت های خود را تعیین کنید.

ابزارهای وب مستر بینگ

تلاش‌ها در اینجا متوقف نمی‌شود، پس بیایید به سمت بهینه‌سازی بیشتر و استفاده از بک لینک‌ها برویم.

بک لینک ها

با این حال، وقتی به سئو فکر می کنیم، به نظر می رسد گوگل اولین چیزی است که به ذهن می رسد. برای کسانی از شما که ممکن است فراموش کرده باشند – گوگل تنها موتور جستجوی موجود نیست.

موتور جستجو می تواند بفهمد جستجوی شما در مورد چیست و بر اساس آن تصاویر را به شما نشان می دهد. برای تکمیل همه چیز، Bing از تصاویر با کیفیت بالا به عنوان بخشی از الگوریتم خود استفاده می کند.

آمارها نشان می دهد که کاربر معمولی Bing دارای مدرک تحصیلات عالی، درآمد خانوار بیش از 70000 دلار و سن 35 تا 54 سال است. فرد مبتنی بر Bing زمان بیشتری را در صفحات و سایت ها صرف می کند و پیوندهای وابسته بیشتری را بازدید می کند.

به عنوان مثال، اگر می خواهید از آن به عنوان یک ابزار ردیابی رتبه استفاده کنید، ممکن است داده های رتبه بندی را گیج کننده بیابید. دلیل آن این است که موقعیت رتبه بندی روزانه را به شما نشان نمی دهد.

اکثر وب سایت ها با گوگل بهینه سازی می کنند و موتورهای جستجوی دیگر را کاملاً نادیده می گیرند.

موتور جستجو وب‌سایت‌ها را با پیوندهای رسانه‌های اجتماعی که ترافیک ارزشمندی را هدایت می‌کنند، فهرست می‌کند. همین قوانین در مورد رسانه های اجتماعی نیز اعمال می شود که بینگ پیوندهای آنها را معتبر و قابل اعتماد می داند.

اطمینان حاصل کنید که محتوایی که منتشر می کنید ارزش زیادی دارد و خوانندگان را درگیر می کند. هنگام استناد، اطمینان حاصل کنید که منبع و نویسنده را ذکر کنید، بنابراین اعتبار و اعتماد بیشتری را به محتوا وارد کنید.

بینگ همچنین از داشتن تعداد زیادی لینک قدردانی می کند – البته تا زمانی که از وب سایت های قابل اعتماد آمده باشند.

در عوض، یک موقعیت متوسط ​​را نشان می دهد. میانگین موقعیت گیج کننده است زیرا بر اساس میانگین موقعیت برای دوره زمانی مورد نظر شما و همچنین میانگین تمام پرس و جوهایی است که ارائه می کنید.

در نهایت، هدایت ترافیک از تبلیغات رسانه‌های اجتماعی برای Bing SEO قابل توجه است، اما قبل از اینکه عمیق‌تر به آن بپردازیم، بیایید به یک عامل اصلی دیگر توجه کنیم – SEO on-page.

سئو روی صفحه

قبل از اینکه وارد جنبه سئو شویم، اجازه دهید به درستی با بینگ و کارهایی که می تواند برای کسب و کار آنلاین شما انجام دهد آشنا شویم.

آنچه باید درباره بینگ بدانید

استفاده از Bing Places یک شروع موثر برای تقویت SEO شما است.

محتوا پادشاه است

این ما را به این سوال می رساند – افرادی که از Bing استفاده می کنند چه کسانی هستند؟

با توجه به آنچه گفته شد، افزودن محتوای با کیفیت می تواند به افزایش رتبه و ارتباط سایت شما کمک زیادی کند.

چرا بینگ؟

ساختار و قالب چیز دیگری است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید. طول ایده آل پست وبلاگ حدود 2000 کلمه است – برای اینکه بتوانید استعداد بسیار مورد نیاز را برای یک قطعه SEO عالی معرفی کنید کافی است.

مهمترین چیزی که باید در مورد Bing SEO بدانید این است که می خواند و محتوا را در اولویت قرار می دهد با تطبیق دقیق کلمه کلیدی در:

  • عنوان صفحات؛ حداکثر 60 کاراکتر را نگه دارید
  • توضیحات متا; حداکثر 150 کاراکتر را نگه دارید
  • محتوای وب

یکی دیگر از جنبه‌هایی که می‌تواند به سئوی صفحه شما کمک کند، استفاده از کلمات کلیدی در سرفصل‌ها، زیر عنوان‌ها، اسلاگ‌های URL و در پاراگراف اول محتوا است.

کپی کردن محتوای شما هیچ لطفی در سئو برای شما ایجاد نمی کند، و اگر تبلیغات زیادی را وارد می کنید که به طور مداوم افراد را هدایت می کند – نمایه سازی موفق در Bing یک مفهوم دور از ذهن خواهد بود.

Bing Places نتایج جستجوی محلی را به کاربران خود ارائه می دهد، بنابراین فهرست کردن کسب و کار شما در پلتفرم باید در اولویت باشد، به خصوص اگر می خواهید از بازی جلوتر باشید.

اگر سایت شما دارای لینک هایی از وب سایت های نامربوط یا هرزنامه باشد، ممکن است دچار مشکل شوید و همین امر در مورد لینک های پولی نیز صدق می کند.

در حالی که بهینه‌سازی برای Google مهم است، همانطور که هدفش مهم است، Bing فرصت‌هایی را برای همه مدل‌های کسب‌وکار آنلاین – و با سر و صدای بسیار کمتری نسبت به رقبای خود فراهم می‌کند.

به عنوان مثال، هنگام راه‌اندازی کمپین در ردیاب رتبه‌بندی Rank Ranger، می‌توانید موتورهای جستجویی را که می‌خواهید ردیابی کنید، انتخاب کنید.

امروزه جستجوی بصری به خصوص در بازی سئو رونق گرفته است.

برای Bing Places، نظرات نقش مهمی در جلب توجه کسب و کار شما دارند. شایان ذکر است که این پلتفرم نظرات سایت های شخص ثالث را نیز نمایش می دهد.

ابزار وب مستر بینگ واقعاً یک ویژگی باورنکردنی است که می تواند تجربه سئوی شما را به یک سفر آرام تبدیل کند.

ردیابی رتبه بینگ

اگرچه Bing Webmaster Tools یک ابزار عالی است، اما محدودیت هایی دارد. با این حال، یک ردیاب رتبه خوب می تواند این شکاف ها را پر کند.

اگر Bing را دنبال کنید، داده های رتبه بندی دقیقی را با مقایسه داده های روزانه، هفتگی و ماهانه دریافت خواهید کرد.

بخوانید:   ایران و چین مخالف سلطه گری و حامی چندجانبه گرایی در جهان هستند