4 استراتژی رسانه ای پولی B2B برای جلوتر ماندن از منحنی

به خصوص اخیراً، ویژگی‌های رایگان و مقرون به صرفه برای کمک به بازاریابان در انجام وظایف خود ظاهر شده‌اند.

اگر چند ماه پس از خواندن این مطلب، همچنان روی گوگل و لینکدین متمرکز هستید، از تبلیغات بدون حرکت یا انیمیشن استفاده می‌کنید، در تمام فرآیندهای خلاقانه و تحلیلی خود دقت دستی به کار می‌برید، و بدون در نظر گرفتن بازخورد مخاطب، برنامه‌های استراتژیک و تاکتیکی می‌سازید. در یک سری از معایب رقابتی قفل خواهد شد.

مشکلات حل شده می توانند به مطالعات موردی یا گواهی تبدیل شوند.

تجربیات عالی می توانند به کپی تبلیغات تبدیل شوند.

اما حداقل، هوش مصنوعی می‌تواند به شما یک نقطه شروع عالی برای غلبه بر بلوک نویسنده بدهد، زیرا ویرایش آن برای مردم تقریباً آسان‌تر از شروع از یک صفحه خالی است.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


3. در مورد ویدیو جدی باشید

حتی با وجود بازار رو به رشد ابزارهای هوش مصنوعی ارزان قیمت (به عنوان مثال، Synthesis، DeepBrain، Pictory) که تولید و ویرایش ویدیو را سریع و ارزان می کند، بسیاری از بازاریابان هنوز دست از پا در نیامده اند.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


منبع: https://searchengineland.com/b2b-paid-media-strategies-404114

سوالاتی که می توانید بلافاصله به آنها پاسخ دهید باید در جایی برجسته در صفحات محصول یا خدمات وب سایت شما قرار داده شوند.

بسیاری از بازاریابان هنوز به طور کامل از ویدیو در کمپین های خود استقبال نمی کنند.

یکی از مهمترین وظایف تیم بازاریابی جمع آوری بازخورد و جذب اهمیت آن است.

نتیجه این است که شما احتمالاً با حداقل مقداری موجودی شروع می کنید، نه یک لوح خالی.

و ممکن است افرادی در تیم بازاریابی شما وجود داشته باشند که حداقل در زمینه ویرایش ویدیو فعالیت داشته باشند – اگر در حال حاضر زمان لازم برای یادگیری مهارت ها را ندارید، یک نظرسنجی سریع از علاقه و تجربه تیم خود انجام دهید.

بخوانید:   شما SERP مارک خود را اشتباه اندازه گیری می کنید - جمعه تخته سفید

همه این بازخوردها، به ویژه بازخوردهایی که در موضوعات ادغام می شوند، خوراک کمپین های بازاریابی هستند.

ممکن است از شنیدن در مورد هوش مصنوعی خسته شده باشید، اما اگر به جمعی که از شما می خواهند وارد شوید و قابلیت های آن را آزمایش کنید، نپیوندم، غفلت می کنم.

چه در لینکدین، فیسبوک، تیک تاک یا یوتیوب، فضای زیادی برای تعامل B2B وجود دارد – اگر بتوانید محتوای ویدیویی جذابی برای استفاده از آن بسازید.

هر چه یک تیم بازاریابی با منابع بینش مشتری تعامل بیشتری داشته باشد، هدف گذاری و پیام رسانی کمپین های آن دقیق تر خواهد بود.

به عنوان نقطه شروع، به منابعی که از قبل در دسترس دارید فکر کنید. اگر در توسعه تولید مهارت ندارید، می توانید انیمیشن ها را در تبلیغات استاتیک آزمایش کنید.

این مقاله چهار ابتکار را مورد بحث قرار می‌دهد که دیده‌ام نتایج عالی را برای مشتریان B2B من به ارمغان می‌آورد، از جمله:

اکنون این عضلات آزمایشی را تمرین دهید و به‌روزرسانی‌هایی را از پلتفرم‌هایی تماشا کنید که بیشترین نوید را برای درگیر کردن پروفایل‌های مشتری ایده‌آل شما با ارائه ویژگی‌ها نشان می‌دهند.

2. از هوش مصنوعی بهره ببرید

بازخورد مشتری تا زمانی که چیزها فروخته شده اند وجود داشته است – و جمع آوری آن هرگز آسان تر از آنچه اکنون است نیست.

تکمیل گزینه های کپی هوش مصنوعی موجود، محصول نوظهوری از ابزارهای بصری است. بازاریابان ابزارهای زیادی برای زنده کردن خلاقیت خود دارند، خواه ویدیو (در این مورد بیشتر باشد)، ایجاد تصویر استاتیک پیشرفته از Canva، یا گرافیک های متحرک مانند Storyblock یا Dribbble.

بخوانید:   چگونه می توان یک نام دامنه انتخاب کرد

حتی اگر در Google Sheets گیر کرده اید، می توانید از ChatGPT برای موارد زیر استفاده کنید:

یک تابع VLOOKUP بسازید
لیست کلمات کلیدی منفی بسازید.
ماکرو برای صفحات گسترده بنویسید.

زمان برای تعیین بودجه آزمایشی تهاجمی برای کانال های جدید فرا رسیده است، به خصوص اگر تحت هزینه های تعامل بالای گوگل و لینکدین کار می کنید.

همچنین خواهید آموخت که چگونه می توانید آنها را در کمپین های خود به کار ببندید.

1. کانال های جدید و ویژگی های جدید را آزمایش کنید

پلتفرم‌های تبلیغاتی، بزرگ و کوچک، مشغول انتشار ویژگی‌های جدید سازگار با B2B بوده‌اند.

در بخش رسانه پولی، سه عملکرد اصلی وجود دارد که توصیه می کنم برای کمک به استفاده از هوش مصنوعی شروع کنید:

چه در سه ماهه اول و چه در اوایل سه ماهه دوم خوش‌بینی را طی کرده باشید یا با چالش‌هایی که توسط آشفتگی کلان تشدید شده‌اند، در ماه‌های آینده فرصت‌های زیادی وجود دارد که خودتان را تقویت کنید و به دستاوردهای رقابتی دست یابید.

ویدیو فقط بزرگتر می شود. وقت آن است که به سرگرمی بپیوندید.

4. از هدیه بازخورد مشتری استفاده کنید

آخرین زمینه ای که می توانید از هوش مصنوعی برای صرفه جویی در زمان و ایجاد کارایی استفاده کنید، تجزیه و تحلیل است. می‌توانید برای پلتفرم‌های تحلیلی فانتزی مبتنی بر هوش مصنوعی مانند Segment Tealium، Pecan و غیره هزینه کنید، اما گزینه‌های کم‌هزینه زیادی به عملکرد کمپین شما کمک می‌کنند.

مهم نیست که شرکت، تیم و بودجه شما چقدر است، اطمینان حاصل کنید که از آنچه در دسترس است استفاده می کنید تا به شما کمک کند کار خود را به طور موثرتر انجام دهید – و از پاداش عملکرد بهره مند شوید.

بخوانید:   نقشه راه ارزهای ملی در دستور کار سران سازمان همکاری شانگهای در سمرقند

تیم خدمات مشتری، تیم فروش، بررسی محصول، بررسی آنلاین و حساب‌های رسانه‌های اجتماعی منابع خوبی برای بینش در مورد موارد زیر هستند:

  • چرا مردم خرید می کنند.
  • چرا نمیخرند
  • چیزی که آنها بیشتر (و کمترین) در مورد محصول یا خدمات شما دوست دارند.

از سوی دیگر، اگر شما واقعا برای یادگیری، می توانید با ابزارهایی مانند Loom یا VideoAct مسائل را در دستان خود بگیرید و با ضبط کردن خود، محتوا را دریافت کنید.

به‌ویژه پلتفرم‌های اجتماعی اخیراً قابلیت‌های هدف‌گیری مبتنی بر جستجو را اضافه کرده‌اند.

  • اینستاگرام اخیراً آزمایشی را برای تبلیغات نتایج جستجو آغاز کرده است.
  • TikTok همچنین در حال آزمایش تبلیغات جستجو است.
  • Reddit در حال آزمایش عملکرد متنی است و (طبق گفته‌های ما) قصد دارد در ماه‌های آینده نسخه بتا جستجو را عرضه کند.
  • فیس بوک، همراه با بهبود الگوریتم خود برای افزایش کیفیت تبدیل تبلیغات نسل اصلی خود، گزینه های فرم سرنخ اضافه شده است هدف گذاری بر اساس حجم، هدف بالاتر یا اهداف سفارشی – همه اینها می تواند به کاهش هرزنامه کمک کند و هزینه را در جایی که اهمیت دارد متمرکز کند.

ممکن است چند ویدیوی قدیمی یوتیوب داشته باشید تا در قسمت‌هایی به اندازه لقمه خرد کنید. شاید شما نسخه‌های نمایشی محصول یا توصیفات مشتری داشته باشید که داستان یک برند عالی را گرد هم می‌آورد.

توصیه من برای آزمایش توسعه این است که با کانال های اجتماعی شروع کنید و برنامه نویسی را نادیده بگیرید تا زمانی که به دنبال منابع جدید ترافیک نباشید.

ابزارهای کپی هوش مصنوعی مورد علاقه ما علاوه بر ChatGPT Jasper، Grammarly و Quillbot هستند. همه اخطارهای معمول در مورد نیاز به QA هر کپی تولید شده توسط هوش مصنوعی قبل از اینکه به هر جایی رو به بیرون برود اعمال می شود.