3 ویژگی جدید فیس بوک Reels

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/3-new-facebook-reels-features-405365

جدید در زمین موتورهای جستجو

تو عمیق تر بررسی اطلاعیه ها در وبلاگ متا.

روش های جدید برای شخصی سازی قرقره ها. فیس بوک در تلاش است تا به کاربران کنترل بیشتری بر روی قرقره هایی که در سراسر برنامه می بینند، ارائه دهد، مشابه دیگر ابزارهای شخصی سازی روی پلت فرم. دو راه جدید برای این کار وجود دارد:

بخوانید:   آخرین نوآوری های گوگل و هوش مصنوعی مولد

چرا ما اهمیت می دهیم. با استفاده از سیستم رتبه‌بندی هوشمند پلتفرم و برچسب‌های زمینه‌ای، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند به طور مؤثر کاربرانی را با علایق مطابق با برند یا محصولاتشان هدف قرار دهند، که در نتیجه تعاملات معنادارتر و نرخ تبدیل بالقوه بالاتری ایجاد می‌شود. ادغام Reels در برنامه فیس بوک و سیستم ناوبری آن، جریان ثابت توجه کاربر را تضمین می کند و آن را به کانالی ایده آل برای تبلیغ کنندگان برای سرمایه گذاری و سرمایه گذاری برای حداکثر دیده شدن و تأثیرگذاری تبدیل می کند.


حلقه‌ها همچنین به ناوبری اصلی در بالای Facebook Watch اضافه شده‌اند که دسترسی سریع به ویدیوهای کوتاه را فراهم می‌کنند و کشف سازندگان، گرایش‌ها و محتوایی را که با علایق آن‌ها مطابقت دارد را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، هنگام تماشای ویدیوها در فیس بوک، کاربران اکنون می توانند به آرامی بین حلقه ها و ویدیوهای طولانی حرکت کنند.

فیسبوک در حال معرفی سه راه جدید برای کاربران برای یافتن ویدیوهای کوتاه شکلی است که بیشترین ارتباط را با آنها دارند، و همچنین کنترل‌های جدیدی را برای کمک به شخصی‌سازی تجربه‌های ویدیویی خود در این پلتفرم معرفی می‌کند.

کشف قرقره های مربوطه فیس‌بوک یافتن حلقه‌ها را در سراسر برنامه برای کاربران ساده‌تر می‌کند، از جمله برخی به‌روزرسانی‌های ظاهر آن‌ها در Facebook Watch.

درباره نویسنده

نیکول فارلی