۱۱ پلتفرم برتر بازاریابی ایمیلی را با هم مقایسه کنید

مارتک بسترهای بازاریابی ایمیلی: راهنمای بازاریاب بازار فعلی پلتفرم های بازاریابی ایمیلی سازمانی و ملاحظات مربوط به اجرای آنها را بررسی می کند. این گزارش 59 صفحه ای منبع شما برای آخرین اخبار، روندها، فرصت ها و چالش های پیش روی این بازار است که توسط رهبران صنعت، فروشندگان و مشتریان آنها مشاهده می شود.

Email Marketing People Ss 1920 1 800x450
همچنین در این گزارش مشخصات 10 فروشنده برتر، اطلاعات قیمت، مقایسه قابلیت ها و مراحل توصیه شده برای ارزیابی و خرید گنجانده شده است. از انبار دیجیتال مارکتینگ دیدن کنید برای دریافت کپی شما


منبع: https://searchengineland.com/compare-11-top-email-marketing-platforms-395809همانطور که بازاریابان دیجیتال در مورد چیز جدید براق هیجان زده می شوند (ما به شما نگاه می کنیم، هوش مصنوعی)، یکی از اولین و شناخته شده ترین اشکال بازاریابی آنلاین – ایمیل – ستون فقرات برنامه های اکثر شرکت ها باقی مانده است.

اگرچه این بازاریابی ایمیلی پدربزرگ شما نیست. بازاریابان قابلیت‌هایی را برای شخصی‌سازی مبتنی بر داده، مدیریت کمپین چند کانالی، تقسیم‌بندی مخاطبان، آزمایش و موارد دیگر پذیرفته‌اند – برخی از این قابلیت‌ها توسط هوش مصنوعی و یادگیری ماشین هدایت می‌شوند.

بخوانید:   زمین لرزه ۵.۴ ریشتری جزایر میندانائو فلیپین را لرزاند