گوگل به‌روزرسانی اصلی سپتامبر 2022 را اعلام کرد

امروز ما آپدیت اصلی سپتامبر 2022 را منتشر کردیم. وقتی عرضه کامل شد، صفحه تاریخچه انتشار رتبه بندی خود را به روز می کنیم:

به روز رسانی: به گفته گوگل، عرضه به‌روزرسانی هسته‌ای سپتامبر ۲۰۲۲ در ۲۶ سپتامبر تکمیل شد.

با این حال، نتایج عرضه مدتی طول خواهد کشید. در دو هفته آینده ممکن است نوسانات مثبت و منفی در آن وجود داشته باشد مشاهده سئو و رتبه بندی. بنابراین توصیه می‌شود فقط پس از تکمیل به‌روزرسانی اصلی، بررسی کنید که آیا وب‌سایت شما چقدر تحت تأثیر قرار گرفته است یا خیر و سپس اقدامات مناسب را اجرا کنید.


کتی براون، مدیر ارشد سئوی قرارداد، Searchmetrics

«اگرچه به‌روزرسانی محتوای مفید روی بیشتر سایت‌ها تأثیری نمی‌گذارد، اما می‌تواند در مورد به‌روزرسانی هسته Google که در حال حاضر در حال انتشار است، صدق کند. اگر مشکلات کیفیت دیگری و همچنین محتوای غیر مفید دارید، ممکن است این ترکیب برای از دست دادن ترافیک کافی باشد.

آیا برای مدیریت صحیح تأثیر به‌روزرسانی‌های Google، تنظیم استراتژی یا تفسیر داده‌ها به پشتیبانی نیاز دارید؟ فقط با استفاده از لینک زیر با ما تماس بگیرید و راه حل فردی شما را با هم بررسی خواهیم کرد.

گوگل در 12 سپتامبر 2022 از طریق حساب توییتر خود، به‌روزرسانی اصلی سپتامبر 2022 را اعلام کرد. انتظار می‌رود تا دو هفته آینده به‌طور کامل عرضه شود.

در تماس باشید
منبع: https://blog.searchmetrics.com/us/google-announces-the-september-2022-core-update/

پس از اتمام عرضه به‌روزرسانی محتوای مفید، به‌روزرسانی الگوریتم بعدی در حال انجام است.

بخوانید:   چگونه «مغز دوم» سئوی خود را بسازید (و چرا به آن نیاز دارید)

پس از به‌روزرسانی هسته مه 2022، این دومین مورد است به روز رسانی هسته سال 2022 و انتظار می رود که منجر به تغییرات عمده در رتبه بندی شود.