گوگل امروز دسترسی به Search Generative Experience را باز می کند

آنچه گوگل گفت «امروز، ما شروع به باز کردن دسترسی به «آزمایشگاه‌های جستجو»، برنامه‌ای جدید برای دسترسی به آزمایش‌های اولیه Google کرده‌ایم.» نوشت. گوگل اضافه کرد: «اگر قبلاً در فهرست انتظار در labs.google.com/search ثبت‌نام کرده‌اید، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می‌شود که آزمایش‌های آزمایشگاهی را شروع کنید».

چرا ما اهمیت می دهیم. این یک نسخه آزمایشی از جستجوی جدید Google است. بازی با این می تواند سرگرم کننده، آموزشی و هیجان انگیز باشد. ما نمی دانیم که گوگل در نهایت چه چیزی را در آینده راه اندازی خواهد کرد، اما این مسیری است که گوگل اکنون به آن فکر می کند.


منبع: https://searchengineland.com/google-opens-access-to-search-generative-experience-today-427572

ایمیلتان را چک کنید. پس بروید، ایمیل خود را بررسی کنید تا ببینید آیا دسترسی دارید یا خیر. اعلان های ایمیل امروز ارسال می شود. می توانید بیشتر بیاموزید اینجا از گوگل

همچنین می توانید از سایت آزمایشگاه ها برای بررسی وضعیت لیست انتظار خود، در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه ثبت نام آورده شده است.

هنگامی که وارد شوید، تجربه جدید جستجوی مولد مبتنی بر هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند بخشی از کار را از جستجو حذف کنید، بنابراین می‌توانید موضوعی را سریع‌تر درک کنید، دیدگاه‌ها و بینش‌های جدید را کشف کنید و کارها را راحت‌تر انجام دهید. گوگل نوشت، بنابراین به‌جای پرسیدن یک سری سؤال و جمع‌آوری آن اطلاعات، «سرچ اکنون» می‌تواند بخشی از این کارهای سنگین را برای شما انجام دهد.

گوگل از امروز شروع به دعوت از اولین مجموعه از کاربران به تجربه جدید جستجوی مولد کرده است. برخی از شما که در لیست انتظار ثبت نام کرده اید باید ایمیلی دریافت کنید که به شما اطلاع می دهد که دسترسی دارید.

بخوانید:   ردیابی پیکسل و مشاهده SERP

چگونه آن را امتحان کنیم. اگر پذیرفته شدید، می‌توانید با ضربه زدن روی نماد Labs در آخرین نسخه برنامه Google (اندروید و iOS) یا روی دسک‌تاپ Chrome برای ثبت‌نام، در این آزمایش‌ها شرکت کنید.

Google Labs Gif