هایلایتر بهتر و پشتیبانی از زبان پرتغالی • Yoast

در Yoast SEO 20.3، ما این دو ارزیابی را برای زبان پرتغالی بهبود بخشیده ایم. ارزیابی صدای غیرفعال اکنون تشخیص بهتری از مشارکت دارد. به‌علاوه، به لطف کمک‌های ما، کلمات انتقالی جدیدی را به ارزیابی کلمات انتقالی اضافه کرده‌ایم ماتیاس ریبیرو.

رفع اشکال و بهبود

ارزیابی صوتی غیرفعال Yoast SEO به شما کمک می کند محتوای واضح تر و مختصرتری ایجاد کنید. صدای منفعل می تواند جملات را ضعیف کند. این می تواند درک آنها را سخت تر کند، بنابراین این ارزیابی متن شما را برای نمونه هایی از صدای غیرفعال بررسی می کند. با کاهش استفاده از صدای غیرفعال در نوشتار خود، می توانید کیفیت کلی و خوانایی محتوای خود را بهبود بخشید. ارزیابی به چندین زبان موجود است.

در مورد رفع اشکال، ما در این نسخه به چندین مشکل پرداخته ایم. به عنوان مثال، کدهای کوتاه در ویرایشگر Block دیگر به عنوان کلمات در تجزیه و تحلیل محتوا تلقی نمی شوند. به‌علاوه، ویرایش متن در ویرایشگر کلاسیک در حالی که ویژگی برجسته‌سازی فعال است، دیگر متن را غیرمتمرکز نمی‌کند و تگ‌های خود بسته می‌شوند. </br> اکنون هنگام تجزیه و تحلیل محتوا حذف خواهد شد.

بهبودهای دیگر در این نسخه شامل اجتناب از هشدارهای PHP به دلیل نوع متغیر اشتباه است. همچنین، نشان بتا را برای ارزیابی زبان فراگیر حذف کردیم.

مدیر تغییر مسیر Yoast SEO Premium

ارزیابی کلمات انتقالی در Yoast SEO به بهبود انسجام و خوانایی نوشتار شما کمک می کند. کلمات انتقالی برای اتصال ایده ها و کمک به خوانندگان برای درک جریان محتوای شما ضروری هستند. با تجزیه و تحلیل متن شما برای استفاده از کلمات انتقالی، ارزیابی می تواند پیشرفت هایی را در نوشتار شما نشان دهد. مواردی را که می‌توان کلمات انتقالی اضافه یا جایگزین کرد را برجسته می‌کنیم.

بخوانید:   جستجوی Google برای تبدیل شدن به "بصری، خوراکی، شخصی و انسانی تر"
یکی از مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های این نسخه، ویژگی برجسته‌سازی بهبود یافته است. Yoast SEO به شما کمک می کند تا با برجسته کردن قطعات در متن خود، به سرعت مکان هایی را که باید ویرایش های خود را انجام دهید تا خوانایی محتوای خود را بهبود بخشید، پیدا کنید.

در این نسخه، ما هایلایتر را بهتر کرده ایم. اکنون می‌توانیم محتوا را در زیرنویس‌های بلوک‌های صوتی، جاسازی، گالری، تصویر، جدول و ویدیو در وردپرس برجسته کنیم. همچنین می‌توانید از آن برای برجسته کردن محتوا در بلوک‌های سؤالات متداول و نحوه انجام سئو Yoast استفاده کنید.

Yoast SEO اکنون می تواند عبارات کلیدی شما را در بلوک های سؤالات متداول و نحوه انجام ما برجسته کند

پیشرفت های زبان پرتغالی

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین تونن


منبع: https://yoast.com/yoast-seo-march-14-2023/

ما پیشرفت‌های مهمی در ارزیابی‌های پرتغالی‌مان در انتشار انجام داده‌ایم، مانند ارزیابی‌های صدای منفعل و کلمات انتقالی.

امروز، ما Yoast SEO 20.3 را در دسترس جهان قرار می دهیم. این نسخه با فهرست طولانی از پیشرفت‌ها، رفع اشکال‌ها و سایر پیشرفت‌ها ارائه می‌شود که برای کمک به شما در بهبود تجربه سئو طراحی شده‌اند.

برجسته سازی بهبود یافته در تجزیه و تحلیل

در Yoast، ما همیشه سخت کار می کنیم تا خط پلاگین های SEO خود را بهبود بخشیم. هر نسخه بهبودها و پیشرفت هایی را به همراه دارد که مدیریت سایت شما یا بهبود سئوی آن را آسان تر می کند. Yoast SEO 20.3 فهرستی طولانی از اصلاحات و بهبودها دارد، از برجسته کردن محتوا تا پشتیبانی پیشرفته از زبان پرتغالی.