مایکروسافت اکنون ویژگی‌های جدید Bing Chat از جمله تاریخچه چت، ویژگی‌های تلفن همراه و موارد دیگر را ارائه می‌کند

آنچه اکنون زنده است. در اینجا لیستی از آنچه که مایکروسافت با این اعلامیه منتشر شد، آمده است:

  • تاریخچه ی گفتگو: روی نماد ساعت در بالای چت موجود خود ضربه بزنید تا لیستی از فعالیت های اخیر را مشاهده کنید. این چت ها به مدت 90 روز ذخیره می شوند، مگر اینکه به طور خاص برای ذخیره سازی طولانی تر ذخیره شوند. این در حال حاضر روی تلفن همراه پخش می‌شود و در هفته آینده روی دسک‌تاپ نیز به صورت زنده پخش می‌شود (توجه داشته باشید، برخی قبلاً این را به صورت زنده مشاهده می‌کنند).
  • ویجت موبایل: ویجت Bing Chat اکنون می تواند به صفحه اصلی iOS یا Android شما اضافه شود. این به شما امکان می دهد به سرعت به چت بینگ بروید و/یا روی نماد میکروفون کلیک کنید تا سؤال خود را بیان کنید.
  • مکالمات بین پلتفرم ها: اگر مکالمه خود را با Bing Chat روی دسک تاپ شروع کردید، سپس باید خارج شوید، می توانید آن مکالمه را در دستگاه تلفن همراه خود ادامه دهید. این در هفته آینده برای iOS و Android عرضه می شود. برای دسترسی به این ویژگی، روی پاسخ روی دسکتاپ کلیک کنید، سپس آیکون تلفن را در منوی گزینه ها انتخاب کنید تا کد QR را مشاهده کنید و سپس آن را اسکن کنید تا در گوشی شما باز شود.
  • پشتیبانی چند زبانه: بینگ چت اکنون از کشورها و زبان های بیشتری برای ورودی صوتی پشتیبانی می کند. بینگ همچنین گفت که کیفیت چت های غیر انگلیسی را بهبود بخشیده است، بنابراین اکنون می توانید از بین زبان ها و صداهای مختلف انتخاب کنید تا تجربه را مطابق با سلیقه و نیاز خود تنظیم کنید.
  • SwiftKey. SwiftKey یک صفحه کلید موبایل است و اکنون با هوش مصنوعی توسط Bing ساخته شده است. بینگ گفت، می‌توانید از آن برای جستجو و گپ زدن با Bing از داخل برنامه‌های تلفن همراه مورد علاقه‌تان استفاده کنید، همچنین قبل از اینکه روی ارسال فشار دهید، آهنگ را تغییر دهید یا پیام‌های خود را دوباره قالب‌بندی کنید. بینگ در حال افزودن دسته ای از پشتیبانی و ویژگی های جدید به SwiftKey از جمله آهنگ ها، ترجمه و موارد دیگر است. می توانید روی نماد Bing در نوار بالای صفحه کلید SwiftKey کلیک کنید. تا دو هفته آینده برای تمامی کاربران iOS و اندروید در دسترس خواهد بود.
  • به روز رسانی لبه. Bing Chat همچنین در Microsoft Edge در حال بهبود است، جایی که در تلفن همراه Edge می‌توانید در مورد صفحه‌ای که بازدید می‌کنید سؤال بپرسید یا از Bing بخواهید آن را خلاصه کند. همچنین، می‌توانید با انتخاب متن خاص در یک صفحه مستقیماً در مرورگر تلفن همراه، از گزینه‌های متن انتخاب شده استفاده کنید.
بخوانید:   چگونه برای حقوق صاحبان سهام مشورت کنید و آنچه را که ارزش دارید دریافت کنید

چرا ما اهمیت می دهیم. ما همچنان شاهد پیشرفت‌های کوچک و بزرگ در ابزارهای مولد هوش مصنوعی، مانند بینگ چت هستیم. رابط گپ بینگ روز به روز بیشتر و بیشتر جستجوگرتر می شود، کاربر پسندتر می شود و پاسخ ها همچنان بهتر می شوند.

چت متنی لبه در تلفن همراه:

موبایل Edge Contextual Chat

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/microsoft-now-rolling-out-new-bing-chat-features-including-chat-history-mobile-features-and-more-423301

ویژگی‌های جدیدی که قبلاً توضیح دادیم شامل پاسخ‌های تصویری با کارت‌های دانش و پاسخ‌های بهینه‌شده است.

جدید در زمین موتورهای جستجو

متن انتخاب شده با موبایل Edge:

Mobile Edge Selected Tex

ویجت موبایل:

درباره نویسنده

بری شوارتز

به عنوان یادآوری، بینگ چت در اوایل ماه جاری لیست انتظار را حذف کرد و گپ بینگ را برای کسانی که می خواهند از Microsoft Edge استفاده کنند باز کرد.

می توانید در مورد این ویژگی های جدید بیشتر بدانید اینجا


به نظر می رسد. در اینجا چند ویدیو و GIF از مایکروسافت وجود دارد که این ویژگی های جدید را نشان می دهد:

در اوایل این ماه، مایکروسافت چندین ویژگی جدید را برای چت بینگ اعلام کرد تا راه اندازی بینگ چت و کمک خلبان 100 روز پیش را جشن بگیرد. برخی از آن ویژگی‌هایی که ما دیده‌ایم به صورت زنده پخش می‌شوند و بسیاری دیگر اکنون در حال پخش هستند.