ماژول SMD تلویزیون شهری P6 محصولات ماژول LED در پارس سنتر | asilight

در این مقاله به بررسی جریان مصرفی ال ای دی های بکار رفته در نمایشگر های شهری می پردازیم. ولتاژ فوروارد هر LED بسته به رنگ آن بین 1.8 ولت تا 3.3 ولت می باشد. این آموزش، روش کانفیگ کردن کنترلرهای تلویزیون شهری شرکت هویدو (A601, A602, A603, A30, A30+, C10, C30, D10, D20, D30) برای ماژول های تمام رنگی DIP و SMD را شامل می شود.

مشخصات فنی هر یک از ماژول ها با توجه به دات پیچ ، led یا smd بودن ، شدت نور و سایز در تعیین قیمت آن موثر است. لذا شما می توانید با توجه به نوع کاربری و با درنظر گرفتن محل نصب و حداقل فاصله دید، با مشاوره و همراهی تیم فنی و کارشناسی ما بهترین انتخاب را داشته باشید . همان گونه که پیش تر گفته شد، نمایشگر تابلو روان و تلویزیون شهری خود از قسمت های کوچکتری به نام ماژول تشکیل شده اند که از کنار هم قرار گرفتن این ماژول ها یک نمایشگر ساخته می شود. به عنوان مثال، برای ساخت یک تابلو روان با ابعاد 30 سانتی متر در 1 متر باید از شش ماژول با ابعاد 16 در 32 سانتی متر استفاده کرد. شدت نور ماژول تلویزیون شهری جزو مهم‌ترین پارامترهایی هستند که هنگام خرید ماژول تلویزیون شهری باید به آن توجه داشته باشیم.

جدول حداکثر شدت جریان ماژول های مختلف تابلو روان و تلویزیون شهری

همچنین می‌توانید از بخش‌های مختلف وب‌سایت، محصولات مرتبط با تلویزیون شهری شامل کارت کنترل، پاور، کابینت و انواع لوازم جانبی موردنیاز را ثبت سفارش کنید. جدول حداکثر شدت جریان ماژول های مختلف تابلو روان و تلویزیون شهری حداكثر توان مصرفي در ولتاز 5 – حداكثر توان مصرفي در ولتاز 4.5 – حد اكثر جريان در ولتاژ 5 – حد اكثر جريان در ولتاژ 4. یکی از عوامل مهم در انتخاب ماژول فول کالر LED شدت نور آن می باشد که برحسب شمع در مترمربع محاسبه می شود. شرکت تصویر هنر پدیده با سابقه در خشان در ضمینه تلویزیون های شهری در ضمینه اجاره نیز فعالیت میکند و بعد مشاوره و جانمایی بهترین گزینه را انتخاب و پیشنهاد میدهد.

بخوانید:   چین خواستار لغو فوری و بی قیدوشرط تحریم‌ها علیه سوریه شد
ماژول SMD تلویزیون شهری P6 محصولات ماژول LED در پارس سنتر | asilight

اگر از فرم CNC بهره می برید کافی است که ماژول را روی قاب قرار دهیدو از پشت پیچ نمایید. از همین جهت می توان برای فزوشگاه های لباس و مانکن های الکترونیک از این ماژول p4 تلویزیون شهری استفاده کرد. در هنگام خرید و ثبت نهایی سفارش به قیمت نهایی و تعداد محصول انتخاب شده توجه فرمایید . بدلیل نوسان قیمت ارز قیمت نهایی محصول ممکن است با قیمت درج شده در صفحه نخست متفاوت باشد. تلویزیون شهری به تلویزیون های غول پیکر و بزرگی گفته می‌شود که در معابر اصلی ، میدان‌ها ، چهار راه‌های شلوغ شهر وپارک ها نصب می‌شود.

روش ضد آب کردن تلویزیون شهری

هر چه تعداد بیشتری از پیکسل ها وجود داشته باشد، کیفیت و وضوح بیشتری به تلویزیون شهری دست می آید. در بسیاری از مواقع ممکن است به علت برگزاری یک رویداد یا جشن نیاز باشد تا یک نمایشگر شهری سیار در محلی نصب شود. استفاده از تلویزیون شهری سیار می‌تواند به عنوان یک راه‌حل منطقی محسوب شود. قطعات مورد استفاده (نوع و جنس کابینت‌ها و پوشش‌بدنه، نوع و کیفیت ماژول، پاور، کارت‌کنترلر یا مین‌برد، ویدیو پروسسور و …) می‌تواند بر روی قیمت تمام شده تاثیر بگذارد.

  • تلویزیون شهری ) جزو مدرنترین ابزارهای تبلیغاتی می باشند و روز به روز با تنوع بسیار زیاد از نظر…
  • به احتمال زیاد همه شما تا کنون در اتوبان ها، پارک ها، سر چهار راه ها و یا استادیوم های ورزشی تابلوهای غول پیکری را مشاهده کرده اید که به صورت رنگی تصاویر ویدئویی را پخش می کند.
  • لازم به ذکر است که هر ماژول هم از اجزاء و لامپ های کوچکتری ایجاد شده است که به آن ها LED می گویند.
  • دیود نورافشان یا آنچه با نام LED شناخته میشود قهرمانان ستایش نشده دنیای الکترونیک هستند.
  • انبوهی از آنها در کنار هم صفحه نمایش های بزرگ و یا چراغ های راهنمایی را شکل می دهند.
  • هدف از تولید این محصول، نمایش تبلیغات ویدئویی با کیفیت بالا، در محیط شهری و خیابان‌های پر رفت و آمد، میادین، بوستان‌ها، مراکز خرید و پاساژها است.
بخوانید:   کره شمالی: آمریکا و کره جنوبی رزمایش نظامی خود را متوقف کنند