لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا چگونه انجام می شود؟ نیوجتفا

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا چگونه انجام می شود؟ نیوجتفا

در واقع بر اثر فشار هوا است که گرفتگی لول های فاضلاب را رفع می کند. این دستگاه با استفاده از فشار هوای موجود در مخزن خود عملیات را انجام میدهد. این نیرو را به فنر وارد میکند تا ضربات حاصل از دوران گرفتگی لوله را رفع نماید. ۴- فنر را به آرامی وارد لوله گرفته می کنیم تا جاییکه سر فنر به گرفتگی بخورد و دیگر جایی برای رفتن فنر نباشد و دستگاه را روشن می کنیم. در این لحظه دستگاه فنر زنی برای باز کردن لوله در قلهک به کار خواهد افتاد. عمل رفع گرفتگی باید حدود 5 دقیقه انجام شود و بعد از آن نیز باید حتما این کار تکرار شود تا از باز شدن لوله ها کاملا اطمینان حاصل شود.

  • این دستگاه با استفاده از فشار هوای موجود در مخزن خود عملیات را انجام میدهد.
  • در روش لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا شما در ابتدا باید محل گرفتگی را پیدا کنید، سپس شلنگ مربوط به دستگاه را وارد لوله کنید تا به محل گرفتگی لوله بازکنی ارزان برسد.
  • این راه حل برای فاضلاب ها و لوله هایی موثر است که به چاه فاضلاب متصل باشند.
  • دستگاه تراکم لوله بازکنی یک ابزار کاربردی است که برای بازکردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب توالت ایرانی، فرنگی، حمام، آشپزخانه و …
  • این دستگاه زمانی کاربرد دارد که امکان استفاده از فنر لوله بازکنی وجود نداشته باشد یعنی نتوان فنر لوله بازکنی را به داخل لوله هدایت کرد.

اگر در طرف دیگر لوله تجهیزات مکنده هوا قرار داده شود خیلی بهتر و راحت تر می توان به نتیجه مطلوب رسید. کمپرسور هوا یک دستگاه است که قدرت خود را با استفاده از موتور الکتریکی یا موتور بنزینی و غیره میگیرد و آن را به انرژی بالقوه ذخیره شده در یک تانک تحت فشار (یعنی هوا فشرده شده) تبدیل می کند. با استفاده از یکی از چندین روش کمپرسور هوا، هوا را به یک تانک ذخیره می کند و فشار را افزایش می دهد. در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

بخوانید:   رتبه‌دهندگان کیفیت جستجوی گوگل تمرکز خود را به رتبه‌بندی پاسخ ربات چت تغییر می‌دهند

لوله بازکنی

در صورتی که در منزل شما لوله دچار گرفتگی شد دقت نمایید که نباید برای هر نوع گرفتگی از این دستگاه استفاده نمایید. گرفتگی لوله های فاضلاب بهترین محل برای استفاده از دستگاه پمپ خلا است. این دستگاه با ایجاد هوای متراکم به این گونه گرفتگی ها فشار آورده و باعث رفع آن می شود.

به دنبال کمترین قیمت ولی پرداخت بیشترین هزینه

دستگاه تراکم لوله بازکنی یک ابزار کاربردی است که برای بازکردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب توالت ایرانی، فرنگی، حمام، آشپزخانه و … به‌کار می‌رود و این عمل توسط نیروی هوای متراکم شده انجام می‌شود و ممکن است صدای مهیبی ایجاد کند. البته برای بیشتر آشنا شدن با روش لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا کافیست به روی کلمه لوله بازکنی با تراکم و هوا کلیک کنید که بتوانید به سایت برچسب رفته و این مقاله را در آنجا به صورت رایگان و فصل مطالعه نمایید. این گرفتگی را می توان با روشهای مختلفی از جمله فنر زدن، محلول های لوله بازکنی و یا استفاده از پمپ تراکم هوا برطرف کرد.

تماس بگیرید :02122893221

درصورت گرفتگی سینک آشپزخانه، ممکن است گرفتگی در همان ابتدای لوله باید که با یک فنرزنی ساده برطرف میشود. به علت آزاد کردن هوای درون مخزن، ممکن است صدای مهیبی ایجاد شود. ✅ این دستگاه مناسب برای رفع هر گونه گرفتگی می باشد به جز گرفتگی هایی که در اثر گیر کردن مصالح ساختمانی به وجود آمده اند. ۳- با توجه به نوع گرفتگی ، فنر مخصوص آن را به سر فنر اصلی دستگاه وصل می کنیم. • اگر گرفتگی درون لوله از جنس شیشه و یا از جنس سخت باشد فنر آن را با نیروی فنر طبق قانون فیزیک خورد می کند و لوله را باز می کند.

بخوانید:   نخست وزیر اوکراین: کشورم به بزرگترین میدان مین جهان تبدیل شده است