فهرست سایت های 75+ برتر وبلاگ 2023

لینک‌های Dofollow – این لینک‌ها حاوی برچسب nofollow نیستند و این تنها لینک‌هایی هستند که در حین رتبه‌بندی در الگوریتم‌های گوگل و تقویت لینک شما مورد توجه قرار می‌گیرند.

نیازی به گفتن نیست که کامنت گذاری در وبلاگ یکی از بهترین راه ها برای دریافت بک لینک به صفحه شماست. این به شما کمک می کند دقیقاً نوع کاربران علاقه مند به جایگاه خود را پیدا کنید.

اگر خوانندگان نظر شما را جلب توجه کنند، دوست دارند بیشتر در مورد صفحه شما بدانند که منجر به افزایش ترافیک برای وب سایت شما می شود.

لینک‌های Nofollow – این لینک‌ها حاوی برچسب‌های nofollow هستند و به هیچ نوع رتبه‌بندی صفحه ارسال نمی‌شوند، و تمام تلاش‌های شما را به خاک تبدیل می‌کند، زیرا بر رتبه‌بندی موتور جستجوی شما تأثیری نخواهد گذاشت.

اینترنت دنیا را برای ما بسیار آسان‌تر کرده است تا به هر مکان دوردست دسترسی پیدا کنیم. تنها چیزی که نیاز دارید این است که با وارد شدن به وب های بیشتر و بیشتر به آنجا سفر کنید.

بنابراین، اظهار نظر مکرر در مورد موضوعاتی که در محدوده خدمات شما قرار دارند، به شما امکان ارتباط بیشتر با کاربران مربوطه را می دهد.

با تلاش مداوم خود در کامنت گذاری می توانید با خوانندگان ارتباط برقرار کنید و در بین کاربران جایگاه تخصصی کسب کنید و کار خود را به آنها معرفی کنید.

به این ترتیب، می توانید آگاهی و اقتدار برند را ایجاد کنید.

اگر می خواهید با هدف قرار دادن یک مخاطب خاص برای خدمات خود از رقبای خود جلوتر باشید، نظرات وبلاگ راه شما برای برنده شدن در مسابقه است.

بخوانید:   موشک‌ پشت پا برای هریس

پیوند دادن صفحه خود به نظرات شما می تواند خوانندگان را به جایی که می خواهید هدایت کند و به آنها امکان دسترسی به کارهای بیشتری را بدهد.

سایت های نظرات وبلاگ تایید فوری را انتخاب کنید زیرا این سایت ها بک لینک هایی را در اختیار شما قرار می دهند که برای رتبه بندی در موتورهای جستجو مهم هستند.

با بررسی کد HTML می توانید بررسی کنید که آیا پیوند شما dofollow است یا nofollow.

پیوند خود را در مرورگر دسکتاپ خود “بازرسی” کنید. اگر ویژگی rel=”nofollow” را مشاهده کردید، لینک شما یک لینک nofollow است. در غیر این صورت، dofollow است.

تمام این تلاش ها برای این است که سایت شما توسط سایت دیگری پیوند داده شود تا به دیده شدن موتور جستجوی شما کمک کند – با این حال، موقعیتی که لینک شما در آن قرار دارد بسیار مهم است.

دو راه برای شناسایی پیوند وجود دارد

این لطف کوچکی که از اظهار نظر در وبلاگ های یک سایت معتبر دریافت می کنید، سایت شما را در موتورهای جستجو تقویت می کند و ترافیک فیلتر شده را به صفحه شما می آورد و به رشد شما کمک می کند.

رتبه بندی بهبود یافته گام کوچک شما به سمت یک تکه بزرگ رشد است.


منبع: https://www.thewebhospitality.com/blog-commenting-sites-list/

بک لینک های دافالو و بک لینک های نوفالو. این پیوندها به گوگل می گویند که چگونه وب سایتی را که لینک می کنید به وب سایت خود مرتبط کند.

شما می توانید با نوشتن یک نظر توصیفی و مفید در دسته بندی وبلاگ خود در سایت مناسب با ترافیک سنگین، سئوی خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشید.

در اینجا این است که چگونه کمک می کند –

با انتخاب بستر مناسب برای کامنت گذاری وبلاگ، یعنی سایت هایی با DA بالا، خوانندگان بیشتری از صفحه اصلی شما بازدید می کنند.

نکته مهم این است که شما بدانید کجا باید نظر بدهید و مکان مناسبی برای سئو برای جذب خوانندگان بیشتر در پروفایل شما است.