فهرست بهترین پادکست های فارسی با بروزرسانی مستمر بیش از ۱۰۰ پادکست ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ | mey

رادیو نیست؛ روایت مکان‌های خاموش رادیو نیست روایت مکان‌هایی است که در زمان خود به دلیلی مؤثر بوده‌اند و اکنون یا نیستند یا تغییر کابری داده‌اند. تمامی مطالب سایت توسط ربات جمع آوردی شده است در صورت نارضایتی از طریق تماس با ما در ارتباط باشید تا تمامی محتویات سایت شما حذف شود . پادکستی جامع از مباحث روز فوتبال اروپا با آیتم های ویژه و فنی. همه حقوق مادی و معنوی و محتوای آهنگ ها برای تارنمای مختلف موزیک محفوظ می باشد. در هر قسمت از کارگاه با یک متخصص پیرامون مسیر شغلی‌اش گفتگو می‌کنیم.

این اپلیکیشن از پخش پادکست بر روی اپل‌واچ نیز پادکست بر روی اسپاتیفای پشتیبانی می‌کند. قابلیت تنظیم ساعت خواب برای خاموشی خودکار نیز از ویژگی‌های این اپلیکیشن است. این اپلیکیشن به دلیل سهولت استفاده، مورد توجه و پرطرفدار است. همچنین قابلیت‌هایی مانند افزایش سرعت صدا، رد کردن قسمت‌های سکوت گوینده و دانلود خودکار قسمت‌های جدید پادکست در آن وجود دارد.

  • پادکست و ویدیوکست لایوکست یک دعوت است برای یک گپ خودمانی.
  • در هر قسمت از پادکست فارسی یک‌ پنجره، یک جستار یا تجربه‌ی شخصی یک نویسنده یا خبرنگار را روایت می‌کنیم.
  • در این مقاله درمورد همین موضوع صحبت می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که پادکست یعنی چی و بهترین پادکست ها را معرفی می‌کنیم.
  • در صورتی‌که از این روش استفاده کردید حتما حواستان باشد لینکی که از اسپانسرتان می‌گیرید تمام یا بخشی از نام پادکست شما را در خود جای بدهد و تعدادی حروف و عدد بی‌معنا نداشته باشد.

اما این نوع پادکست های گفتگو محور با تم بداهه گویی طرفداران خاص خود را دارند. از بین نویسندگان و سایر هنرمندان انتخاب می شوند. معمولا جو روگان افرادی را به عنوان مهمان به پادکست خود دعوت می کند که می داند می توانند برای مردم الهام بخش باشند. جو روگان، در گذشته و برای بیش از بیست سالِ متوالی یک استندآپ کمدین معروف بوده است.

بخوانید:   یونیسف: سیستم بهداشتی افغانستان درحال فروپاشی است
حتی اگر هیچ‌یک از اپلیکیشن‌های معرفی‌شده را نمی‌شناختید بعید می‌دانم حداقل نام این یکی به گوشتان نخورده باشد. اسپاتیفای یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های گوش دادن به موسیقی است. این برنامه در نسخه اندروید، ios و همین‌طور وب ارائه شده است. بسیاری از پادکست‌ها از طریق اسپاتیفای قابل دسترسی هستند.

جو روگان کیست/ معرفی بهترین پادکست جو روگان

فهرست بهترین پادکست های فارسی با بروزرسانی مستمر بیش از ۱۰۰ پادکست ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ | mey

اگر به سیاست و اتفاقات مهم تاریخ ساز علاقمند هستید پادکست پوشه را بشنوید. سلف پادکست پروفسور مجتبی صدریا در هر اپیزود به طرح یک موضوع در ارتباط با چالش‌های زندگی مدرن می‌پردازد. تو «اکوتاک» به زبان ساده با مفاهیم کاربردی اقتصاد از جمله سواد مالی آشنا می‌شوید.

پادکست های تاریخ جهان