سقف کاذب کناف ایران و لیست قیمت سقف کناف و سقف کاذب با نمونه کار سقف کاذب و سقف کناف

برای اجرا سقف پی وی سی باید کاملا دقت لازم را داشته باشیم زیرا اگر به درستی نصب نشود ظاهر زیبایی پیدا نخواهد کرد. با استفاده از سقف کاذب می توان نورپردازی های بسیار زیبایی را در محیط انجام داد. بدیهی است که نصب سیستم های کناف علی الخصوص سقف کناف و دیوارکناف دارای نکات بی شمار اجرایی بوده که باید توسط مجری کنافرعایت گردد. که در مقالات بعدی به طور مفصل با جزییات آنها و همچنین ادوات نصب آشنا خواهید شد. این مدل از سقف کاذب، بسیار در سرویس های بهداشتی و حمام مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های اصلی سقف های پی وی سی pvc میتوان به ضدآب بودن ، ضد رطوبت و عدم جذب میکروب ها اشاره کرد.

تیم اجرای سقف کناف

سقف کاذب کناف ایران و لیست قیمت سقف کناف و سقف کاذب با نمونه کار سقف کاذب و سقف کناف

یکی از مواردی که این روزها با استقبال قابل توجهی روبرو شده است، اجرای سقف کناف در مشهد که در زیبایی دکوراسیون داخلی بسیار تاثیر دارد است. سقف‌های کاذب به طور فزاینده‌ای در معماری مدرن گنجانده می‌شوند؛ زیرا نه تنها ارزش زیبایی به آن‌ها می‌بخشد، بلکه عمق و لایه‌های بصری نیز برای کاربری و بازدهی بیشتر فضا، ایجاد می‌کنند. سقف‌های کاذب اغلب به عنوان سقف‌های آویزان شناخته می‌شوند؛ زیرا به معنای واقعی کلمه از سقف اصلی آویزان می‌شوند.

دستمزد نصب سقف کاذب PVC تایل ۶۰*۶۰ در شهرکرد

سقف‌ کاذب به آسانی بازسازی و ترمیم می‌شوند؛ به همین دلیل در صورت خراب شدن یا آسیب دیدن سقف، می‌توانید آن‌ها را جایگزین یا ترمیم کنید. در اینمورد متخصصین ما تنها دستمزد اجرای کار را از شما مطالبه خواهند نمود. سقف کاذب در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله استحکام بالایی ندارد. سقف کاذب از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند و نقش بسزایی در بهینه‌سازی مصرف انرژی دارد. بسیاری از افراد شاهد این اتفاق بوده‌اند که گروه‌های آماتور پنل‌ها را به صورت ناخنی به یکدیگر متصل می‌کنند. عبارت ناخنی داشتن به این معنی است که صفحات کنار هم با یکدیگر اختلاف تراز خواهند داشت.

بخوانید:   پروژه کلیدی خط شرقی گاز طبیعی روسیه به چین تکمیل شد

در نهایت باید بگویم که می توانید با استفاده از سقف های کاذب به راحتی در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و همچنین می توانید با استفاد از این سقف ها هر طرحی که دلتان می خواهد قیمت سقف کاذب به سقف بدهید. بنابر این می توان گفت یکی از راه های بسیار راحت و کم هزینه برای طراحی داخلی همین سقف های کاذب هستند. در واقع این سقف ها بسیار کار آمد می باشند و در هر شرایطی می توانید از آن ها استفاده کنید، اگر میخواهید که ساختمان شما سبک ساخت باشد یکی از راه های همین سقف کاذب می باشد. می توانیم بگوییم که از نظر تئوری که محدودیتی برای حداکثر در ارتفاع‌ آوازگیری در سقف های کاذب مشبک وجود ندارد. برای دهانه های کوچک از رابیتس نوع مسطح و برای دهانه های بزرگ تر از رابیتس نوع برجسته استفاده می کنند. هم چنین برای اندودکاری بر روی دهانه های کولر و تأسیسات نیز از این نوع سقف کاذب استفاده می گردد.

بهترین نوع سقف برای آشپزخانه سقفی است که در برابر رطوبت مقاوم باشد. علاوه بر این بهترین نوع سقف آشپزخانه باید قابل شستشو و تمیز کردن باشد. آشپزخانه فضایی است که در آن پخت و پز انجام می شود، بنابراین سقفی به عنوان بهترین نوع سقف برای آشپزخانه خواهد بود که مقاومت قابل قبولی در برابر حرارت داشته باشد. بدین منظور می توان از انواع سقف کاذب آشپزخانه pvc ، سقف آشپزخانه پلکسی ، کناف سقف آشپزخانه مقاوم در برابر رطوبت و حرارت و مواردی از این دست استفاده نمود. با استفاده از این نوع سقف ها می توان تغییری اساسی در دکوراسیون داخلی به وجود آورد. این سقف ها با طراحی منحصر بفرد و جذاب دکوراسیون را زیباتر می کند و جلوه ای متفاوت به آن می بخشند.

بخوانید:   اولیانوف: اروپا به فکر زندگی بدون نفت روسیه باشد

سپس داخل سوراخ‌ها، رول‌ پلاک متناسب با پیچ مورد نظر خود قرار دهید. در مرحله‌ی بعدی نبشی را در امتداد خط و زیر سوراخ‌ها قرار دهید و محل سوراخ‌ها را روی نبشی علامت بزنید. سپس به وسیله‌ی یک دریل با مته‌ی مخصوص آهن، محل‌های علامت زده شده را روی نبشی سوراخ کنید. شما می‌توانید مصالح و مواد اولیه را خودتان تهیه کنید یا این‌کار را به متخصصان بسپارید. اما به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از هر اقدامی برای خرید با متخصصان مشورت کنید تا بهترین تصمیم و انتخاب را داشته باشید. برای آشنایی با عوامل مؤثر در تعیین قیمت این نوع سقف کاذب، صفحه قیمت کناف را مطالعه کنید.

نظرات کاربران

توصیه می‌ شود در محل برخورد سقف کاذب با دیوار نیز ، از یک نبشی با ابعاد حداقل 2×20×20 استفاده شود . تعداد آویزها در هر مترمربع و فاصله آنها از هم به نوع پوششسقف کاذبو مقاومت و قابلیت تغییر شکل آویزها بستگی دارد . آویزها حتی‌الامکان باید به فواصل مساوی از هم قرار گرفته ، قائم و صاف باشند . برای وصل کردن آویزها به سقفهای با اسکلت فلزی ، از جوش یا پیچ و مهره استفاده می شود . ترکیب این سقف و سقف های کناف (کی پلاس پارس) نیز می تواند زیبایی محیط را دو چندان کند.

امروزه برای زیباسازی فضای داخلی انواع ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری از کناف استفاده میشود. حامی ساخت مجموعه‌ای با سابقه‌ درخشان و تجربه‌ 12 ساله در زمینه طراحی، ساخت و بازسازی دکوراسیون داخلی است. حامی ساخت با تکیه بر دانش و تخصص خود تمامی خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی منزل را به شما ارائه می‌دهد. پیمانکار در کاتالوگ جنس مواد استفاده شده را ثبت و مشخص می‌کند؛ بنابراین قبل از اینکه قرارداد را امضا کنید، می‌توانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید؛ این امر سبب اعتماد و اطمینان شما به پیمانکار می‌شود.

  • پی وی سی با طرح های مختلف و رنگ های براق درخشنده در اختیار شماست.
  • بنابراین اگر این بارها در نظر گرفته نشوند و یا اینکه وزن بیشتری نسبت به وزن مجاز داشته باشند باید به سقف اصلی متصل شوند.
  • اجرا کنندگان سقف های کاذب این ورقه های رابیتس را به توسط سیم یه یکدیگر متصل می کنند و از اینکه این سیم ها محکم گره خورده اند اطمینان حاصل میکنند.
  • در صورت کمک‌گرفتن از افراد غیرمتخصص در استفاده از هر نوع سقف کاذب، باید هزینه بیشتری برای ترمیم و تعمیر کار بپردازید.
  • از سوی دیگر افراد با سلایق مختلف سراغ روش‌ های مختلف طراحی می‌ روند.
بخوانید:   ۱۶ کشته و مفقود در جریان بارندگی‌های سیل‌آسا در کره جنوبی

پیچ‌های چشمی دارای یک سوراخ در انتهای خود هستند تا بتوانید آویز‌ها را از طریق آنها به سقف اصلی متصل کنید و در نهایت رانر‌ها (سپری ها)، به وسیله‌ی این آویز‌ها از سقف آویزان می‌شوند. پیچ چشمی با اندازه‌ی مناسب را در هر یک سوم در امتداد خط روی تیرچه‌ی بالا نصب کنید. در اینجا سقف چوبی است و پیچ کردن چشمی‌ها راحت است ولی در سقف‌های تیرچه بلوکی یا بتنی، پیچ چشمی باید با وسیله‌های مناسب به سقف بالایی متصل شود.