سئو کلاه سیاه (Black Hat) چیست؟

ولی جای نگرانی نیست؛ استانداردها و تکنیکهای موفقیت در این حوزه را به صورت کامل در کارگاه آموزش سئو سایت linkoor تکنیکال ارائه کردهایم. فقط یک نکته در ارتباط با این افزونه وجود دارد آن هم نحوه تنظیم کردن آن می باشد که جای نگرانی نیست چون با مراجعه به مقاله آموزش افزونه Google XML Sitemaps می توانید نکات کلیدی در رابطه با این افزونه را فرا بگیرید. اگر فرصت کافی برای مطالعه مقاله و بررسی نکات عمیقتر را ندارید، پیشنهاد میکنیم ویدیوی 17 دقیقهای زیر را که بریدهای از کارگاههای تخصصی وبسیما است مشاهده کنید. شاید کمی خندهدار بهنظر برسد، چطور گوگل قادر است سایتهای بزرگ خبری را در کسری از ثانیه ایندکس کند ولی از بررسی سایت آکادمی وبسیما که کمتر از 500 صفحه دارد عاجز است؟ از طرف دیگر سایتهای تندمحتوا مثل سایتهای خبری یا فروشگاههای بزرگ به صورت روزانه اقدام به ساخت صفحات جدید و انتشار محتوای ارزشمند میکنند.

از همان ابتدا برای بهبود رتبه صفحات سایت تان بهترین برنامه ریزی و نقشه راه را داشته باشید حتما مقاله تعیین استراتژی سئو تهران را مطالعه کنید. در صورتی که ابزار گوگل وبمستر را برای سایت خود فعال کرده باشید با وارد شدن به بخش Links می توانید تمامی لینک های ورودی سایت خود را مشاهده نمایید. نکته: در صورتی که نیازمند قرار گرفتن آموزش خاص و یا مطبی به صورت رایگان در حوزه های حسابداری و کامپیوتر هستید آن را در قسمت نظرات همین صفحه وارد کنید. 1. شرکت سئویی را انتخاب کنید که در حوزه خود رتبه داشته باشد. اغلب شرکت های معتبر فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ دنیا از این سیستم قیمت دهی استفاده می کنند. این افزونه یکی از خدماتش، ارائه نقشه سایت است ولی از آن برای سئو کامل وردپرس استفاده می کنند. ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا سایت شما به صورت کامل crawl شود. اشتباه کرده باشید یا تصمیم داشته باشید نقشه سایت را حذف کنید در این صورت می توانید آن را به راحتی حذف کرده و دوباره ارسال کنید. ارگ قصد دارید بک سئوکار خوب باشید سعی کنید با معنی ریسپانسیو بخوبی آشنا شوید.

افزونه Simple Wp Sitemap یکی از بهترین افزونه ها در جهت ساخت سایت مپ وردپرس می باشد این افزونه بیش از ۳۰ هزار نصب فعال دارد و در خود سایت وردپرسی شو هم آموزش آن را قرار داده ایم اگر میخواهید با نحوه کار و تنظیم افزونه Simple Wp Sitemap آشنا شوید می توانید به مطلب ایجاد نقشه سایت در وردپرس با افزونه Simple Wp Sitemap مرجعه کنید. سایت مپ یا نقشه سایت، راهنمای رباتهای گوگل برای بررسی سایت ما است. همچنین شما میتوانید دو تگ (برچسب) اختیاری دیگر را قرار دهید تا اطلاعات اضافی دیگر به موتورهای جستجو برای کمک به آنها جهت بررسی وبسایت شما منتقل شود.

شاید هم به این نتیجه برسید که کمک گرفتن از یک متخصص می تواند گزینه بسیار بهتری باشد. تجربه نشان داده است که سایتهایی با پسوند com.، جایگاه بهتری در رتبهبندی گوگل دارند. زیرا افراد دوست دارند قبل از خرید، تجربه سایر افراد را نیز بدانند تا خرید بهتری داشته باشند. ظاهر شدن در صفحه اول گوگل همیشه چالش برانگیز بوده و همچنان چالش برانگیز است؛ زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو دائماً الگوریتم ها و پارامترهای فنی خود را تغییر می دهند. به عنوان مثال، برای بهبود سئو محلی، الگوریتم کبوتر را معرفی کرد یا برای مقابله با وبمسترانی که محتوای سایت های دیگر را میدزدند، الگوریتم پاندا معرفی شد. از آن جا که سئو به معنی بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو است و تولید محتوا یکی از اساسی ترین کار های در یک وبسایت می باشد، پس تولید محتوای سئو شده در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در واقع، ورود کاربران به سایت اولین هدف برای وبمسترها است؛ اگر محتوای سایتها حسابشده تولید شده باشد؛ آنگاه کاربران به بازدیدکنندگان دائمی آن سایتها تبدیل خواهند شد. اگرچه کاربر با مطالعه محتوای این صفحات میتواند با کسب و کار ما آشنا شود، اما از نظر SEO اهمیتی ندارند.

صفحات مربوط به نمایش نمونه کارها برای شرکتهای خدماتی، دستهبندیها و برچسبهای خالی که هنوز محتوایی برای آنها درج نشده است از جمله مواردی هستند که توصیه میشود در نقشهٔ سایت قرار نگیرند. از جمله این فاکتورها می توان به استفاده صحیح از کلمات کلیدی، سرعت بارگذاری وب سایت، زمان حضورکاربران در وب سایت، تعداد بک لینک ها، نمایش صحیح وب سایت در دستگاه های موبایل و غیره اشاره کرد. این کلمات در متاتگ ها، هدینگها، لینکها و بدنه محتوا استفاده میشوند. اگر سایت کاملاً به صورت داخلی لینک شده باشد، به این معنی است که موتور جستجویی مانند گوگل با بازدید صفحه اصلی سایت به ترتیب وارد لینکهای صفحات بعدی سایت میشود و همه لینکها و صفحات را بررسی میکند. به سرچ کنسول وارد شده و در صورتی که تا به حال از این ابزار برای سایت تان استفاده نکرده اید باید مراحل وصل کردن سایت تان به سرچ کنسول را طی کنید و سپس وارد این ابزار شوید تا ثبت سایت در گوگل وبمستر تولز را انجام دهید. اگر میخواهید سایت تان در کوتاهترین زمان به رتبه های برتر گوگل برسد و بیشترین حجم ترافیک را به سایت هدایت کند میتوانید از خدمات سئو سایت شرکت سئو آریا تهران بهره مند شوید.

بیشتر افراد زمانی که صحبت از نقشه سایت به میان می آید، به نقشه سایتی که پیش از این در طراحی وب سایت های دولتی و سازمانی طراحی می شد و لیستی از صفحات وب سایت را نمایش می داد را به خاطر می آورند. مثل گردشگری در تخت جمشید، اگر رباتها بدون هیچ برنامهای شروع به بررسی صفحات کنند، بسیاری از صفحات ارزشمند را نخواهند دید. به اندازه کافی هم درباره تخت جمشید اطلاعات کسب نکردهایم و حتی برخی از مهمترین سرستونهای چندهزارساله پایتخت کهن ایران را ندیدهایم. فرض کنیم برای اولین بار به تخت جمشید رفتهایم و هیچ اطلاعی از قدمت تاریخی، نحوه ساخت و مسیرهای گردش در پایتخت ایران باستان را نداریم. البته معنی و بار محتوایی محتوا را نیز در نظر بگیرید زیرا در در غیر اینصورت محتوای شما کاربرپسند نخواهد بود و این اثرگذاری منفی در سئو سایت شما خواهد داشت.

اسم دوستانهای دارد. این URL ها همانهایی هستند که هم برای انسان و هم برای موتورهای جستجو براحتی قابل تشخیص خواهند بود. به افزونه Google Sitemap by BestWebSoft رسیدیم یکی از افزونه خوب و دوست داشتی برای ساخت سایت مپ وردپرس، این افزونه بیش از ۷۰ هزار نصب فعال دارد و امتیاز خوبی هم کسب کرده است. یکی دیگر از افزونه های ساخت نقشه سایت وردپرس، افزونه Simple Sitemap می باشد که بیش از ۷۰ هزار نصب فعال دارد و جز بهترین افزونه ها در این زمینه می باشد. در بخش زیر تعدادی از ویژگی های افزونه All in One SEO Pack را با هم مرور می کنیم. در نوار کناری در بخش search property وب سایت خود را انتخاب کنید. حتی قبل از اینکه فروشگاه شما را ببینند یا با کارکنان شما صحبت کنند، وب سایت شما را خواهند دید. اگر سایتی با تصاویر زیاد راه اندازی می کنید، پیشنهاد می کنم همانطور که قبلا در مقاله سئو تصاویر در مورد آن صحبت کردیم، یک نقشه سایت تصویر ایجاد کنید. اگر میخواهید با لیستی از ابزار های پرکاربرد سئو سایت آشنا شوید و از این ابزار ها برای بهبود رتبه سایت تان استفاده کنید پیشنهاد میکنیم حتما مقاله ابزار سئو سایت را مطالعه کنید.

این افزونه برای سئو وردپرس خوب می باشد اما برای ساخت سایت مپ پیشنهاد میکنم از Google XML Sitemaps استفاده کنید. به شخصه در پروژه های سئوی که میگیریم از افزونه Google XML Sitemaps برای ساخت سایت مپ استفاده می کنیم و به شدت راضی هستیم ولی اگر شما نمی خواید از این افزونه استفاده کنید می توانید از افزونه یواست (گزینه دوم در این لیست) استفاده کنید تا یک افزونه جدید هم نصب نکنید و کل سئو وردپرس و ایجاد نقشه با آن درست شود. افزونه All in One SEO Pack یکی از بهترین افزونه های سئو می باشد که بعد از افزونه Yoast SEO در رتبه دوم برای سئو وردپرس می باشد. برای یادگیری سئو راههای زیادی وجود دارد که مطالعه منابع داخلی و خارجی معتبر می تواند در یادگیری سئو مفید باشند و بعد از کسب تجربه و یادگیری می توان به درآمد دلخواه رسید. هم چنین لینک دهی داخلی و خارجی و به طور کلی سئوی داخلی و سئو خارجی سایت نیز انجام می گردد. بعد از آن نیاز دارید با سئو خارجی به رشد بهتر رتبههای سایت خود ادامه دهید. شما میتونید دوره اموزش سئو جامع یا پیشرفتمون رو به صورت آنلاین مشاهده کنید بعد از اون میتونیم جلسات خصوصی برای رفع اشکال یا اموزش های بیشتر براتون تدوین کنیم.

در این مقاله آموزش ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر را به صورت مرحله به مرحله آموزش داده ایم. تقریبا می توان گفت صفحه ای که تمام داده های سایت را در خود جای داده است. که بدون این قسمت بهینه سازی سایت شما به شکست می خورد. بدین معنی که طرفین توافق میکنند که فعالیتهای بهینه سازی برای وبسایت، توسط سئوکار صورت گیرد و دستمزدی در پایان یا اول ماه به او پرداخت شود. میتوان حدس زد در پایان بازدید، اطلاعات زیادی به دست آوردهایم اما حسابی خستهایم و نتوانستهایم از گردشمان لذت ببریم. همچنین همانطور که گفته شد نگه داشتن نتایج در صدر، باعث میشود تا سئو هیچوقت به پایان نرسد. بنابراین همانطور که آن ها را مقایسه می کنید ، روی نوع خدمات نیز متمرکز شوید. اگر میخواهید با صفر تا صد سئو آشنا شوید و به راحتی این اصول را در سایت تان پیاده سازی کنید و به رتبه های برتر گوگل دست یابید حتما به صفحه آموزش صفر تا صد سئو رایگان مراجعه کنید و این راهکار ها را در سایت تان پیاده سازی کنید. به راحتی در هر برگه یا نوشته بخش سایت مپ را فعال کنید. در این مقاله از آکادمی وبسیما تلاش میکنیم تا به درک عمیقی از مفهوم سایت مپ و تاثیر آن بر ایندکس سایت توسط گوگل برسیم.

در سایت آکادمی وبسیما پروفایل کاربران، جزء اهداف سئو نیستند چرا که اطلاعات شخصی مثل «شماره تلفن همراه» و «ایمیل» در آنها نمایش داده میشود و دلیلی ندارد که این اطلاعات در صفحه جستجو نمایش داده شوند. همچنین باید در نظر داشت که همه سایتها به یک اندازه فعال نیستند. از طرف دیگر برخی صفحات مثل «تماس با ما» یا «درباره ما» هم ارزشمند نیستند. برخی محتوا ها بدون مشخصه دقیقی قطع و بدون اینکه کاربر متوجه شود تبلیغات بی ارتباط انجام می دهند ، تبلیغات باید قابل مشاهده باشد به عنوان مثال، صفحات نمایش داده شده قبل یا بعد از محتوا ، صفحاتی با آگهی های زیاد و به یکباره رتبه پایین خواهند داشت. بعد از اضافه کردن نقشه سایت در گوگل وبمستر تولز اولین سوالی که مطرح میشود این است که چگونه نقشه سایت را از سرچ کنسول حذف کنیم؟

خوب به نظر رسیدن مهم است زیرا وب سایت شما اغلب اولین برداشتی است که از مشتریان بالقوه می دهید. وب سایت خود را از بخش search property انتخاب کنید. ۵٫ بخش موبایل و دسکتاپ جداگانه، این مورد یکی از مهمترین موارد در بهینه سازی می باشد، امروزه ربات های گوگل برای دسکتاپ و موبایل نسخه جداگانه ای دارندو استانداردهای متفاوتی را بررسی میکنند، حتی نتایج جستجو برای یک کلمه در موبایل و دسکتاپ با یکدیگر متفاوت است و این نکته از موارد مهم برای گوگل است. اگر از نسخه قدیمی کنسول جستجوی گوگل استفاده می کنید، مراحل زیر را دنبال کنید. چون باید بگوییم که آنها هم برای استقرار خود در صنعت بسیار تلاش میکنند و حتی میتوانید مطمئن باشید که آنها هم از سئو استفاده میکنند. اگر میخواهید به موتورهای جستجو بخصوص گوگل کمک کنید که سایت شما را راحتر بخواند باید حتما نقشه سایت داشته باشید. اگر میخواهید بهترین استراتژی سئو برای سایت تان داشته باشید . در این مقاله می خواهیم به بررسی بهترین سایت مپ وردپرس بپردازیم و ببینم برای ساخت سایت مپ وردپرس باید از کدام افزونه استفاده کنیم.

در بخش زیر ۷ افزونه برای ساخت سایت مپ وردپرس معرفی می کنیم و در مورد هر کدام توضیحاتی رو ارائه میدهیم. در همان صفحه، میتوانید ببینید که کدام نقشههای سایت توسط Google کشف شدهاند یا کدام فایلهای نقشه سایت قبلاً توسط شما یا شخصی از تیمتان ارسال شده است. در سیستمهای مدیریت محتوا مانند وردپرس پس از آپلود عکس ، شما میتوانید متن جایگزین را که همان alt tag است ، تکمیل نمایید. برای پلتفرم دیگری مانند سایت های استاتیک، ابزارهای آنلاین و انواع نرم افزارهای آفلاین زیادی وجود دارد که به تولید نقشه سایت کمک می کند. توجه گسترده به کلیدواژه های طولانی از زمان توسعه دستیارهای هوشمند مانند الکسا شروع شد. این خطاهای بسیار گسترده به اثبات رسیدهاند، پس حالا میشود آنها را قبل از اینکه مرتکب شوید، آسانتر تشخیص دهید. منظور از غیرفعال بودن این است که صفحات جدیدی به آنها اضافه نمیشود یا به ندرت تغییر در محتوای آن ایجاد میشود. موتورهای جستجو صفحات را در الویت قرار میدهند در نتیجه زودتر مورد بررسی (crawl) قرار میگیرد. رباتهای گوگل بودجه مشخص و محدودی را برای بررسی و ایندکس هر سایت در نظر میگیرند که در بسیاری موارد موجب میشود تا هفتهها پس از انتشار محتوا منتظر بررسی و ایندکس آن توسط گوگل باشیم.