راه هایی برای اندازه گیری موفقیت پیوندهای شما

همچنین بخوانید: چگونه در سال 2023 بک لینک هایی با کیفیت بالا دریافت کنیم

همچنین ببینید: راهنمای کامل لینک سازی

همچنین بخوانید: 4 بهترین استراتژی لینک سازی که کار می کنند

علاوه بر اندازه‌گیری معیارهای عملکرد و کیفیت یک پیوند، در نظر گرفتن زمینه آن در صفحه‌ای که از آن لینک می‌شود نیز مهم است.

همچنین بخوانید: بهترین پیوندهای Dofollow برای کسب در سال 2023

اگر شما یک متخصص سئو هستید، اندازه گیری منظم موفقیت تلاش های لینک سازی خود برای اطمینان از ارائه ارزش ضروری است.

اگر در مورد معیارهای عملکرد پیوند مطمئن نیستید، می توانید از خدمات تخصصی لینک سازی مانند کمک بگیرید برطرف کردن.

اگر یک لینک معیارهای خاصی را برای کیفیت برآورده نکند، احتمالاً هیچ ارزشی از نظر رتبه بندی سئو نخواهد داشت.

لینک بیلدینگ سفری پیچیده است که متغیرها و قطعات متحرک زیادی را شامل می شود، اما با معیارها و تجزیه و تحلیل مناسب، هر بازاریاب باهوشی می تواند یک استراتژی سئو موفق ایجاد کند.

آیا لینک از منبع معتبر بالا آمده است؟ آن منبع به طور کلی چه نوع محتوایی را پست می کند؟ آیا پتانسیلی برای همکاری وجود دارد؟ پاسخ به این سوالات می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا دنبال کردن یک پیوند خاص ارزش تلاش شما را دارد یا خیر.

یکی دیگر از عوامل کلیدی در سنجش موفقیت لینک، بررسی کیفیت هر لینک است. هر چه یک لینک کیفیت بالاتری داشته باشد، احتمال تاثیر آن در رتبه بندی سئو بیشتر است.

بخوانید:   Microsoft Ads داشبورد UET Insights را با داده های ترافیکی جدید راه اندازی می کند

در این پست وبلاگ، ما چند ایده عملی برای ردیابی موفقیت‌های ایجاد لینک را بررسی می‌کنیم تا بتوانید تعیین کنید کدام استراتژی برای کسب و کار شما بهترین است.

نتیجه

برای انجام این کار، باید عواملی مانند اعتبار دامنه، اعتبار صفحه، رتبه اعتماد، ارتباط، تنوع متن لنگر، پیوندهای خروجی و سایر معیارهای مرتبط با کیفیت پیوند را در نظر بگیرید.

هنگامی که لینک های با کیفیت را شناسایی کردید، باید میزان عملکرد آن لینک ها را اندازه بگیرید. شما می توانید این کار را با ردیابی معیارهایی مانند کلیک ها، نمایش ها، نرخ پرش، زمان حضور در سایت و تبدیل ها انجام دهید.

برای ردیابی عملکرد پیوندهای خود وقت بگذارید و هر چند هفته یکبار تجزیه و تحلیل زمینه را انجام دهید تا از قابل مشاهده بودن محتوای خود در صفحات موتور جستجو و توانایی آن در تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری اطمینان حاصل کنید.

برای انجام این کار به طور موثر مستلزم داشتن درک خوب از تمام روش های مختلفی است که می توانید معیارهای موفقیت در سایت و خارج از سایت را اندازه گیری کنید.

این معیارها به شما نشان می دهد که هر لینک چقدر ترافیک را به وب سایت شما هدایت می کند. دانستن اینکه کدام پیوندها بهترین عملکرد را دارند می تواند هنگام تصمیم گیری در مورد جایی که بیشترین تلاش خود را هنگام ایجاد پیوند در آینده سرمایه گذاری کنید بسیار ارزشمند باشد.

استفاده از تمام اطلاعات موجود بهترین شانس را برای موفقیت در مورد اندازه گیری اثربخشی پیوند برای برند یا وب سایت خود به شما می دهد.

بخوانید:   وزرای خارجه زن؛ طالبان را به حذف زنان و نقض حقوق بشر متهم کردند


منبع: https://seosandwitch.com/measure-link-building-success/

عدم بررسی منظم این معیارها ممکن است محتوای شما را در حالت بهینه‌نشده قرار دهد که می‌تواند منجر به از دست دادن رتبه سایت یا بدتر از آن – از دست دادن فروش شود.

همچنین بخوانید: از این 4 تکنیک برای ساخت لینک در سال 2023 استفاده کنید

با رقابت بیشتر و بیشتر برای ترافیک موتورهای جستجوی ارگانیک، مهم است که بتوانیم نتایج ملموسی مانند قرارگیری در SERP (صفحات نتایج موتور جستجو) و بازدیدکنندگان وب‌سایت را که می‌توان به پیوندها نسبت داد، ردیابی کرد.

افزایش نرخ کلیک از نتایج جستجوی ارگانیک نشان می‌دهد که گام‌هایی که برداشته‌اید مؤثر بوده‌اند، با این حال، تنها راه واقعی برای اندازه‌گیری عملکرد پیوند، تجزیه و تحلیل مداوم معیارهای کلیدی مانند کیفیت، مکان، زمینه و عملکرد است.

همانطور که می گویند دانش قدرت است! با استفاده از این نکات و استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل، می‌توانید از قدرت علم داده برای ایجاد استراتژی‌های لیزری لینک‌سازی دقیق استفاده کنید که به شما برتری نسبت به کسانی می‌دهد که موفقیت را تنها با کلیک‌ها اندازه‌گیری نمی‌کنند.