دوره تکنسین داروخانه و نسخه خوانی و نسخه پیچی مرکزعلوم و فنون آتی نگر | آموزشگاه آپادانا تبریز

به خصوص تکنسین داروخانه شدن فرصتی مناسب برای افرادی ست که قبلا تنها به طور تجربی اطلاعاتی داشته اند و یا افرادی که به طور تئوری از آن با خبر بوده اند و نیاز به دانشی تخصصی به صورت علمی و عملی دارند. شما بعد از این دوره در صورت تمایل میتوانید دوره تکنسین داروخانه عمومی پیشرفته را بگذرانید که 4 جلسه بوده و در طی این 4 جلسه همه چیز در ارتباط با نسخه ها و مکمل ها را به شما آموزش خواهیم داد. – دستیار داروخانه، تکنسین داروخانه یا همان نسخه پیج به فردی گفته می شود که در داروخانه ها یا بیمارستان ها تحت نظارت مستقیم پزشک دارو ساز کار می کند.

دوره تکنسین داروخانه (نسخه خوانی)

دوره تکنسین داروخانه و نسخه خوانی و نسخه پیچی مرکزعلوم و فنون آتی نگر | آموزشگاه آپادانا تبریز

اگر جویای کار در داروخانه هستید و به این حرفه علاقه دارید باید برای شرکت در دوره های تخصصی اقدام کنید چرا که داشتن مدرک تکنسین داروخانه از اولویت های اول هر داروخانه برای استخدام است. با ثبت نام دوره تکنسین داروخانه می توانید این دوره را همراه با سرفصل های تخصصی و مفاهیم اصولی و عمیق آن طی کنید. به داروسازی و فضای کاری داروخانه علاقه دارید اما هیچ وقت موفق به تحصیل در رشته های مرتبط نشده اید؟ جای نگرانی نیست چرا که شما می توانید با گذراندن دوره تکنسین داروخانه فنی حرفه ای، موفق به اخذ مدرک معتبر بین المللی شوید. این دوره برای عموم آزاد می باشد و شما توسط مجرب ترین پزشکان و داروسازان آموزش خواهید دید. فرصت های شغلی تکنسین داروخانه نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور نیز بسیار زیاد است.

بخوانید:   از داده های شخص اول برای یک استراتژی CRM برنده استفاده کنید

صد در صد با این مدرک شما به راحتی میتوانید در شرکت های داروسازی٬ داروخانه٬ شرکت های پخش دارو و … مشغول به کار شوید. همچنین مرکز سلامت ایرانیان میتواند با معرفی شما به شرکت ها معتبر راه شما را بیش از پیش ساده تر کند. حقوق تکنسین داروخانه میزان مشخصی ندارد و هر کارفرما به دلخواه خود ماهیانه مبلغی را به تکنسین داروخانه پرداخت می کند! حتی ممکن است بعضی از افراد با حقوق بسیار پایین و کمتر از میزان معین شده در قانون کار، به عنوان نسخه خوان داروخانه مشغول به کار شوند. اگر نگاهی به آگهی های استخدام تکنسین داروخانه بیندازید، متوجه خواهید شد که یکی از مهمترین مدارکی که به آن نیاز دارید، مدرک دوره تکنسین داروخانه است. اغلب داروخانه ها یا بهتر بگوییم تمام آن ها در درجه اول از اولویت ها به دارا بودن مدرک دوره تکنسین داروخانه توجه می کنند.

سر فصل های دوره تکنسین داروخانه سازمان نظام پرستاری

تکنسین داروخانه خدمات بهداشت و سلامتی یکی از مهم ترین صنعت ها در کشور هستند. البته لازم به ذکر است، وظیفه اصلی تکنسین داروخانه این است که بعد از تایید پزشک، نسخه را آماده کند. هزینه ای که این موسسه ضمن برگزاری دوره دریافت می کند نسبت به سایر موسسات بسیار منصفانه بوده و امکان پرداخت هزینه به صورت قسطی برای متقاضیان دوره فراهم می باشد. شایان ذکر است که شعبات موسسه ی نیک اندیشان از دسترسی آسانی برخوردار می باشند.

متخصصان داروسازی و تکنسین داروسازی داروخانه هر دو کمک می نمایند تا داروها را تحت نظارت داروسازی تهیه نمایند. تکنسین داروسازی به عنوان قسمتی از تیم های  بهداشتی در مراکز و بیمارستان ها یا داروخانه ها عمومی کار می کنند . تعدادی از تکنسین های داروخانه به عنوان دستیار در داروخانه کمک می کنند. شاید برای برخی افراد، مدرک بین المللی در درجه آخر اولویت باشد، اما این گروه باید دقت داشته باشند که دریافت مدرک، نشان دهنده آن است که متقاضی و یا مهارت جو، توانسته کامل ترین مباحث و سرفصل ها را دریافت کند. مدرک بین المللی نیز توسط هر مجموعه و یا موسسه آموزشی ارائه نشده و تنها از مراکزی می توان انتظار ارائه آن را داشت که به عنوان یکی از بهترین و مطرح ترین هلدینگ های آموزشی از آن یاد می کنند.

  • تکنسین داروخانه به داروساز کمک می‌کند تا داروهایی را که مورد سفارش بیمار هستند آماده نماید.
  • علاوه بر موارد ذکر شده بر اساس کشور انتخابی افراد یا باید در دوره های آموزشی برای معادل سازی شرکت کنند یا در آزمون های صلاحیت کاری نمره قابل قبول کسب کنند.
  • اما یکی از بهترین مراکز آموزش نسخه خوانی در تبریز، مجتمع آموزشی آپادانا می باشد که صفر تا صد نکات و اصول نسخه خوانی را به شما آموزش میدهد.
  • لازم به ذکر است که در دوره داروخانه مهارت های مرتبط با تکنسین داروخانه آموزش داده می شود.
  • با توجه به آنکه جمعیت کشور ما در حال رشد بوده و متاسفانه تعداد بیماران و کسانی که به دارو نیاز دارند در حال افزایش است، شمار داروخانه های فعال در شهرها نیز رو به افزایش گذاشته و به همین دلیل، نیاز به تکنسین های داروخانه بیش از قبل احساس می شود.
بخوانید:   صفحهٔ درخواستی شما یافت نشد.