با ابزار بازاریابی محلی SE Ranking آشنا شوید

این یک ردیاب رتبه محلی قدرتمند است که به کاربران امکان می‌دهد رتبه‌بندی کلمات کلیدی را در نتایج Google Maps در چندین مکان تجاری دنبال کنند. برای هر مکان، می توانید چندین کلمه کلیدی هدف و نقاط ردیابی را مشخص کنید، که نقاطی روی نقشه مانند شهر، منطقه، خیابان یا آدرسی هستند که رتبه ها در آن ردیابی می شوند. به این ترتیب، کسب‌وکارها می‌توانند به راحتی نحوه رتبه‌بندی نمایه کسب‌وکار Google خود را در Google Maps پیگیری کنند. با انجام این کار، کاربران به راحتی می توانند هر گونه نوسانی را که رخ می دهد و در عبارات جستجو که بیشترین ترافیک و سود را برای کسب و کارشان ایجاد می کند، شناسایی کنند.

برای شروع آماده اید؟ بیایید به تمام جزئیات شیرجه بزنیم!

ابزار چه کار می کند

در داشبورد، می‌توانید نمره سلامت کلی مکان کسب‌وکار تحلیل‌شده را به همراه تعداد مشکلات شناسایی‌شده و شدت آن‌ها پیدا کنید.

اسکرین شات از حسابرسی بازاریابی محلی

نمایه کسب و کار Google

ابزار بازاریابی محلی SE Ranking یک راه حل جامع است که به کسب و کارها کمک می کند دید جستجوی محلی خود را افزایش دهند و ترافیک بیشتری را به مکان های فیزیکی خود هدایت کنند. این یک پلت فرم کاربر پسند برای مدیریت تمام وظایف سئو محلی در یک مکان فراهم می کند. این ابزار با قابلیت ردیابی رتبه‌بندی، تجزیه و تحلیل نمایه‌های کسب‌وکار گوگل، نظارت بر فهرست‌های کسب‌وکار، تجزیه و تحلیل و مدیریت نظرات کاربران، برای طیف گسترده‌ای از کاربران از جمله صاحبان مشاغل و خدمات، متخصصان بازاریابی و سئو مناسب است. .

اگر به دنبال پیشرفت در چشم انداز سئوی محلی هستید، به ابزارهای مناسب برای این کار نیاز دارید، به همین دلیل است که ابزار جدید بازاریابی محلی SE Ranking را دوست خواهید داشت. با ویژگی هایی مانند ردیابی رتبه محلی، مدیریت شهرت، و نظارت بر استناد، هر آنچه را که برای بهبود دید کسب و کارتان در نتایج جستجوی محلی نیاز دارید، ارائه می دهد. و از آنجایی که بخشی از اکوسیستم رتبه بندی SE بزرگتر است، به طیف وسیعی از ابزارهای سئو سنتی دسترسی خواهید داشت که برای ارتقای رتبه محلی شما ضروری هستند.

این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا نحوه عملکرد نمایه کسب و کار Google خود را ردیابی و تجزیه و تحلیل کنند. همه داده‌ها مستقیماً از نمایه کسب‌وکار Google استخراج می‌شوند. کاربران می توانند چندین پروفایل را به ابزار Local Marketing متصل کنند تا به تمام آمارها در یک داشبورد دسترسی داشته باشند.

هنوز قانع نشدی؟ بیایید نگاهی دیگر به این موضوع بیندازیم که چرا ارزش افزودن رتبه SE را به جعبه ابزار SEO محلی خود دارد.

چرا رتبه بندی SE ارزش افزودن به جعبه ابزار شما را دارد

مدیر نظرات کاربران با ردیابی و تجزیه و تحلیل نظرات کاربران، بینش های ارزشمندی را در مورد شهرت آنلاین کسب و کار ارائه می دهد. رتبه بندی SE داده ها را از گوگل، فیس بوک، Yelp، Foursquare و Tripadvisor جمع آوری می کند. بازاریابی محلی همچنین به کاربران این امکان را می دهد که مستقیماً در پلتفرم به نظرات مشتریان از Google و Facebook پاسخ دهند و مدیریت بازخورد از چندین منبع را آسان می کند.

در داشبورد رتبه‌بندی‌های محلی، نمودارهای مختلفی را می‌بینید: میانگین موقعیت به ازای هر کلمه کلیدی، توزیع رتبه‌بندی، میانگین موقعیت کلی، و میانگین موقعیت در هر نقطه ردیابی. این داده ها به شما یک درک کلی از عملکرد کسب و کار شما در جستجو می دهد.

اسکرین شات داشبورد رتبه‌بندی محلی

در اینجا یک راهنمای گام به گام برای راه اندازی پروژه بازاریابی محلی خود در رتبه بندی SE آورده شده است:

  1. روی دکمه افزودن موقعیت مکانی در گوشه بالا سمت راست یا زیر جدول مکان ها کلیک کنید.
  2. حساب Google خود را از لیست کشویی انتخاب کنید یا یک حساب جدید اضافه کنید و روی دکمه Connect کلیک کنید. اگر در حال اضافه کردن یک حساب کاربری جدید هستید، به حساب Google خود وارد شوید. با کلیک بر روی دکمه ادامه، به SE Ranking اجازه دهید از داده های شما استفاده کند.
  3. مکانی را که باید به ابزار Local Marketing اضافه کنید انتخاب کنید و روی دکمه Add Location کلیک کنید.
  4. رتبه‌بندی SE را به نمایه کسب‌وکار Google متصل کنید و منتظر بمانید تا تمام داده‌های NAP را جمع‌آوری کند. این ابزار همچنین لیست ها و نظرات را اسکن کرده و آنها را به کاربر باز می گرداند.
  5. هنگامی که کسب و کار شما اضافه شد، یک حسابرسی بازاریابی محلی را اجرا کنید تا یک نمای کلی از عملکرد SEO محلی کسب و کار خود داشته باشید.
اسکرین شات داده های نمایه موقعیت مکانی

هنگام انتخاب یک ابزار سئو جدید، کاربران اغلب به آن اهمیت می دهند ارزش پول نسبت با اطمینان می توانیم بگوییم که ماژول بازاریابی محلی رتبه بندی SE ارزش بسیار خوبی برای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.

اگر یک کسب و کار محلی دارید، می دانید که چقدر مهم است که در بالای نتایج جستجو در منطقه خود ظاهر شوید. اینجاست که سئوی محلی وارد می شود. این فرآیند بهینه سازی وب سایت و حضور آنلاین شما برای بهبود دید شما در آن است محلی نتایج جستجو. با توجه بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان به موتورهای جستجو برای یافتن مشاغل محلی، داشتن یک استراتژی سئو محلی قوی برای رقابتی ماندن در بازار امروز ضروری است.

ابزار بازاریابی محلی SE Ranking مجموعه ای جامع از ویژگی ها را برای رسیدگی به وظایف ضروری SEO محلی ارائه می دهد. بیایید هر یک را با جزئیات مرور کنیم.

رتبه بندی محلی

سئوی محلی

نظرات شما برای ما ارزشمند است! لطفاً اگر متوجه شدید که چیزی کم است یا اگر پیشنهاداتی برای ویژگی‌های اضافی دارید که می‌تواند ماژول بازاریابی محلی ما را بهبود بخشد، به ما اطلاع دهید. می توانید از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی با ما تماس بگیرید.

ممیزی بازاریابی محلی به کاربران این امکان را می دهد تا بهینه سازی وب سایت خود را برای جستجوی محلی ارزیابی کنند و مسائلی را که می تواند به عملکرد سایت آنها آسیب برساند شناسایی کنند. این گزارش شامل توضیحاتی درباره مشکلاتی است که در طی ارزیابی سه مؤلفه زیر یافت شد: نمایه کسب‌وکار Google، فهرست‌های کسب‌وکار، و نظرات مشتریان.

از آنجا، می توانید ردیابی رتبه های محلی خود، نظارت بر نقل قول ها، و همچنین تجزیه و تحلیل و مدیریت نظرات مشتریان را شروع کنید.

حالا به تو

سئوی محلی

ردیاب فهرست‌های تجاری به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا یک نمای کلی از همه فهرست‌ها (نقل‌ها) در فهرست‌های کلیدی کسب‌وکار که توسط ابزار نظارت می‌شوند، دریافت کنند. کاربران می توانند دریابند که کدام دایرکتوری های محلی کسب و کارشان را فهرست می کنند و کدام فهرست را ندارند. آن‌ها همچنین می‌توانند خطاهای NAP را در فهرست‌های خود شناسایی کنند و در صورت نیاز، درست از رتبه‌بندی SE ویرایش‌هایی را انجام دهند. به عنوان مثال، کاربران می توانند نام، آدرس، تلفن، آدرس اینترنتی، ساعات کاری، دسته بندی کسب و کار و توضیحات را تغییر دهند.

بخوانید:   آغاز سفر آسیایی نانسی پلوسی/ تایوان در فهرست مقصدها نیست
اسکرین شات از داشبورد تجزیه و تحلیل لیست های کسب و کار

بررسی ها

ابزار بازاریابی محلی رتبه‌بندی SE به‌عنوان یک بسته مجزا، با گزینه‌های قیمت‌گذاری متفاوت که برای مشاغل با اندازه‌های مختلف مناسب است، در دسترس است. مشتریان می‌توانند از بین بسته‌های 1، 5، 10 یا 50 مکان انتخاب کنند که شامل تخفیف انبوه رو به رشد با هر بسته می‌شود، از 7 دلار در هر مکان برای بسته 1 مکان شروع می‌شود تا 3.62 دلار در هر مکان برای بسته 50 مکان. توجه به این نکته ضروری است که برای استفاده از بازاریابی محلی، مشتریان باید حداقل اشتراک Essential داشته باشند.

رتبه بندی SE همچنین شامل یک ویژگی تحلیل معنایی بررسی مبتنی بر هوش مصنوعی است که رایج ترین کلمات و عبارات مورد استفاده را در نظرات مثبت و منفی مشتریان برجسته می کند. این بینش برای مشاغلی که به دنبال درک نظرات مشتریان خود و استفاده از آنها در استراتژی بازاریابی خود هستند بسیار ارزشمند است.

اسکرین شات بخش نظرات کاربران

گزارش نویسی

بیایید ببینیم چه کسانی می توانند از ویژگی های این ابزار بیشترین بهره را ببرند.

این ابزار برای چه کسانی است

سرانجام، آژانس های سئو افرادی که در سئوی محلی تخصص دارند نیز می توانند از این ابزار برای مدیریت چندین مشتری در یک زمان و بهبود رتبه بندی جستجوی محلی آنها استفاده کنند و در زمان و هزینه آنها صرفه جویی کنند و در عین حال نتایج بهتری ارائه دهند.

چه چیزی این ابزار را منحصر به فرد می کند

این ویژگی بینش هایی را در مورد نوع جستارهای جستجویی که بازدیدکنندگان برای دسترسی به نمایه استفاده می کنند و نحوه تعامل با آن می دهد. کاربران می‌توانند داده‌ها را از دوره‌های زمانی مختلف، از ۷ روز گذشته تا تمام زمان‌های موجود، مشاهده کنند. روی صفحه، می‌توانید داده‌های مربوط به جستجوها، بازدیدها در جستجوی Google و نقشه‌های Google، بازدیدهای وب‌سایت، درخواست‌های مسیر، تماس‌های تلفنی و نماهای عکس را تجزیه و تحلیل کنید.

بخوانید:   بهترین شرکت های سئو در هوبارت، استرالیا
عکس صفحه داشبورد نمایه کسب و کار Google

لیست های کسب و کار

ابزارهای رتبه بندی SE

علاوه بر این، می‌توانید از جدول زیر برای بررسی داده‌های رتبه‌بندی محلی برای هر نقطه ردیابی، نظارت بر پیشرفت خود و مشاهده هرگونه نوسان استفاده کنید. شما به راحتی می توانید کلمات کلیدی و نقاط ردیابی را فیلتر کنید و هر داده را مرتب کنید.

اسکرین شات نمودار نقاط ردیابی

حسابرسی بازاریابی محلی

علاوه بر این، رتبه بندی SE محدودیت آزمایشی 3 مکان را برای کاربرانی که می خواهند ابزار را قبل از تعهد به بسته پولی آزمایش کنند، ارائه می دهد. در حالی که مشتریان می توانند هر بار فقط یک اشتراک بسته بازاریابی محلی داشته باشند، رتبه بندی SE یک فرآیند سفارش دستی را برای مشتریانی که به بیش از 50 مکان نیاز دارند، ارائه می دهد. با این گزینه‌های قیمت‌گذاری انعطاف‌پذیر، ابزار بازاریابی محلی رتبه‌بندی SE یک دارایی عالی برای هر جعبه ابزار SEO محلی است.

چه طور باید شروع کرد

ابزار بازاریابی محلی SE Ranking یک راه حل عالی برای آن است صاحبان مشاغل آجر و ملات که می خواهند دید جستجوی محلی خود را بهبود بخشند و تعامل مشتری را افزایش دهند. این ابزار کاربرپسند است و یک رابط کاربری آسان برای درک ارائه می دهد که می تواند توسط هر کسی با تجربه محدود در سئو استفاده شود.

بازاریابان داخلی و متخصصان سئو کار برای زنجیره های بزرگتر نیز می تواند از ابزار بازاریابی محلی SE Ranking بهره مند شود. کاربران این نوع می‌توانند رتبه‌بندی‌های محلی را ردیابی کنند، فهرست‌ها و بررسی‌های کسب‌وکار را مدیریت کنند، و ممیزی‌های بازاریابی محلی را برای بهینه‌سازی تلاش‌های SEO محلی خود انجام دهند.

بخوانید:   گوگل یکپارچه سازی Google Analytics 4 و AdSense را اعلام کرد

ویژگی گزارش به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی پیشرفت سئوی محلی خود را با ایجاد گزارش های سفارشی نشان دهند. رتبه بندی SE به کاربران این امکان را می دهد که داده های سئوی ملی و محلی را در یک گزارش ترکیب کنند تا یک نمای کلی از عملکرد وب سایت خود داشته باشند.

اسکرین شات ابزار گزارش

ابزارهای رتبه بندی SE

برای راه اندازی پروژه بازاریابی محلی خود، ابتدا باید یک حساب رتبه بندی SE فعال با حداقل اشتراک Essential داشته باشید. درست مانند تمام فرآیندهای دیگر در رتبه بندی SE، راه اندازی یک پروژه جدید سریع و ساده است.


منبع: https://seranking.com/blog/local-marketing-tool/

اگر به دنبال راه های جدیدی برای ارتقای کسب و کار محلی خود به سطح بعدی هستید، به جدیدترین ابزار رتبه بندی SE نگاه نکنید: بازاریابی محلی. این جعبه ابزار همه کاره به طور خاص برای بازاریابان محلی طراحی شده است و همه چیزهایی را که برای افزایش دید کسب و کارتان در فضای دیجیتال نیاز دارید، ارائه می دهد. از ردیابی رتبه محلی گرفته تا مدیریت شهرت و نظارت بر استناد، ابزار بازاریابی محلی SE Ranking مملو از ویژگی‌هایی است که وظایف روتین را خودکار می‌کند و گردش کار شما را ساده می‌کند.