ایلان ماسک مدیرعامل جدید توییتر را لیندا یاکارینو معرفی کرد

درباره یاکارینو اخیراً، یاکارینو رئیس تبلیغات جهانی و مشارکت در NBCUniversal Media بود. یاکارینو بیش از 11 سال در نقش های مختلف در NBC حضور داشت.

توییتر از نظر فنی دیگر یک شرکت نیست. این به طور رسمی با نام X Corp شناخته می شود. اما ما هنوز نمی دانیم که پلتفرم X دقیقاً چه خواهد بود.

ایلان ماسک امروز اعلام کرد که لیندا یاکارینو مدیرعامل بعدی توییتر خواهد بود.

درباره نویسنده

دنی گودوین

اعلامیه. مشک توییت کرد این خبر، اضافه کرد که یاکارینو “در درجه اول بر عملیات تجاری تمرکز خواهد کرد.” ماسک بر طراحی محصول و فناوری جدید تمرکز خواهد کرد. ماسک افزود:

  • مشتاقانه منتظر همکاری با لیندا برای تبدیل این پلتفرم به X، برنامه همه چیز هستم.

جدید در زمین موتورهای جستجو

چرا ما اهمیت می دهیم. توییتر تحت رهبری ماسک گاهی اوقات یک قطار غرق شده بود. ارزش این را دارد که ببینیم آیا داشتن یک مدیر عامل جدید توییتر ممکن است به ترمیم برخی از آسیب‌های وارد شده کمک کند و تبلیغ‌کنندگان، بازاریابان و برندها را به عقب برگرداند.

دنی گودوین از سال 2022 سردبیر موتور جستجو Land & Search Marketing Expo – SMX بوده است. او در سال 2022 به عنوان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آخرین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند. گودوین از سال 2007 در مورد آخرین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می‌نویسد. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (از سال 2017 تا 2022)، مدیر مدیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر Search بوده است. ساعت موتور (از 2007 تا 2014). او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.

بخوانید:   بودجه بازاریابی خود را عاقلانه با اندازه گیری افزایشی خرج کنید


منبع: https://searchengineland.com/new-twitter-ceo-linda-yaccarino-418973

مصاحبه یاکارینو ماسک را تماشا کنید. یاکارینو اخیرا با ماسک مصاحبه کرده است در مورد آینده بازاریابی در توییتر در رویداد MMA POSSIBLE Miami 2023.

جذب فالوور توییتر هنگامی که یاکارینو آخرین توییت خود را در 10 می توئیت کرد، 7187 دنبال کننده در توییتر داشت، به عنوان دن بارکر. توییت کرد. پس از اینکه ماسک یاکارینو را به عنوان مدیرعامل معرفی کرد، شروع به جذب صدها فالوور در دقیقه کرد. در زمان انتشار، او بیش از 150000 فالوور.