اطلس تک شرکت آسانسور اطلس تک

اطلس تک شرکت آسانسور اطلس تک

اگر آسانسور بنا به هر علتی دچار آسیب شده و خسارات مالی و جانی به بار بیاور، هزینه های تحمیلی بسیار زیاد است. برای بیمه کردن آسانسور افرادی مانند مدیران ساختمان می توانند اقدام به بیمه کردن نمایند. در نظر داشته باشید از مرحله ی طراحی گرفته تا تولید قطعات و نصب یک آسانسور، پروسه ای است که افراد زیادی درگیر آن می باشند.

  • ظرافت و زیبایی در طراحی کابین آسانسور می تواند یکی از ویژگی های مثبت برای مشتریان و کاربران ساختمان باشد.
  • همچنین این کارخانه ی صنعتی، شامل خط تولید بزرگی برای تولید قطعات آسانسور شامل؛ موتور گیربکس دار، گاورنر، لوازم جانبی آسانسور، درب های اتوماتیک، درب های نیمه اتوماتیک و لولایی و … می باشد.
  • قلاب سر بکسل نام قطعه‌ای بین چهار چوب کابین و چهارچوب وزنه تعادل است.
  • امروزه در بیشتر ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری شاهد حضور آسانسور هستیم.
  • کابین یکی از اجزایی است که در ظاهر آسانسور تاثیر بسیاری دارد و معمولا خریداران امروزی سعی در خرید کابین‌های خوش‌طرح و لوکس دارند.
  • آسانسورهای اولیه در زمان رضاشاه و در ساختمانهای میدان سپه و باشگاه افسران ایجاد شد.با رونق صنعت آپارتمان سازی در ایران در اواسط دهه‌ی 30، صنعت آسانسور جای خود را در ایران محکم کرد.
آسانسور های کششی از نظر سیستم محرکه و تابلو فرمان به دو دسته اصلی یعنی یعنی دو سرعته و تک سرعته تقسیم میشوند فرق این دو مدل در سبک ایستادن و حرکت کردن کابین میباشد. این مدل از کابین ها با توجه به نیاز کاربران و سازندگان ساختمان طراحی می شوند. در این مدل از کابین ها موضوع دکور و تزیینات در اولویت قرار نمی گیرد. در واقع تراول کابل رابط اصلی اتاقک آسانسور با تابلو فرمان و موتورخانه می باشد.

بخوانید:   بیانیه Google درباره پشتیبانی از Canonical Cross-Domain Canonical

لقمه ریل :

مجموعه ی اطلس تک با سابقه ی طولانی مدت در حوزه ساخت انواع آسانسورهای درمانی و همچنین خدمات پشتیبانی شبانه روزی توانایی خود را در اجرای پروژ های بزرگ بیمارستانی و خدمات درمانی در کارنامه خود به ثبت رسانیده است. از دیگر موارد حائز اهمیت در حوزه صنعت لوکس ساختمان، طراحی و دکوراسیون می باشد که این شرکت با استفاده از بهترین متریال و دستگاه های روز ، امکان تولید محصولات مطابق با طراحی معماری هر پروژه به طور اختصاصی را فراهم آورده است. در دسته بندی کاربری پروژه های عمرانی، سهم عمده ی آن متعلق به ساختمان هایی با کاربری مسکونی میباشد، که با توجه به دغدغه ی خانه دار شدن کلیه افراد در سراسر دنیا اهمیت آن بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد. آرام‌بند آسانسور قطعه‌ای مهم در درب‌های لولایی محسوب می‌شود، چراکه باتوجه به وزن بالای درب‌های لولایی، عدم وجود آرام بند می‌تواند به بدنه ورودی هر طبقه و یا حتی بدنه کابین آسیب جدی وارد کند. البته امروزه دیکتاتورها، نقش آرام بند را در آسانسورهای امروزی ایفا می‌کنند. انکودر وظیفه تبدیل حرکات دورانی شفت موتور به کدهای دیجیتال و آنالوگ خوانا برای درایو تابلو فرمان را به عهده دارد که به همراه دیکودر، بهترین حالت حرکت دورانی را برای موتور رقم می‌زند تا کابین حرکتی آرام و بدون لرزش داشته باشد.

در صورتی که سرعت کابین بیشتر از حد معمول گردد، فک‌های پاراشوت آسانسور از دوطرف با ریل آسانسور درگیر شده و مانع از سقوط کابین می‌شوند. از این حیث، پاراشوت یکی از قطعات ایمنی مهم آسانسور محسوب می‌شود که وجود آن در برای این دستگاه مکانیکی پیچیده بسیار حائز اهمیت است. پایه موتور گیربکس آسانسور یا همان شاسی موتور گیربکس قطعه‌ای است که جهت ثبات گیربکس نصب می‌شود. پایه های مربوط به موتور و گیربکس و همچنین پایه فلکه انحراف با استفاده از انواع ناودانی و تیرآهن صنعتی پس از برش و پانچ سوراخ‌های لازم در قسمت جوشکاری توسط تکنسین نصب می‌گردد تا فشار وارده بر گیربکس، در محل استقرار آن انحراف ایجاد نکند.

بخوانید:   روادید تحصیلی برای دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در چین صادر می‌شود

Iris دوربین مداربسته چیست و چه کاربردی دارد؟

هسته ی فولادی نسبت به هسته ی فیبری از مقاومت بیشتری برخوردار است. سیم بکسل را به نوعی می سازند که استقامت بالایی داشته و در برابر حرارت نیز بتواند مقاومت بالایی از خودش نشان دهد. بر خلاف تصور غلط عموم، اگر سه سیم هم پاره شوند، باز سیم آخر می تواند وزن کابین بررسی را تحمل نماید. حتی در صورت پارگی تمام سیم بکسل ها، سیستم های ترمز اضطراری وجود دارند که از سقوط آسانسور جلوگیری کنند. سیم های بکسل به مرور زمان به دلیل استفاده زیاد، دچار اصطکاک می شوند و آسیب می بینند. برای جلوگیری از ایجاد این مشکلات، نیاز است سیم های بکسل روغن کاری شوند.

انواع آسانسور