اسکیپ ویژن مجموعه اتاق فرار اصفهان-با قوانین اتاق فرار آشن | allescape

اسکیپ ویژن مجموعه اتاق فرار اصفهان-با قوانین اتاق فرار آشن | allescape

اما در طول بازی از دست زدن به وسایلی که علامت ممنوع بر روی آنها درج شده است خودداری کنید . در صورت وارد آوردن هر گونه خسارت , مبلغ آن از شما دریافت می شود . با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید.

قوانین بازی و محیط را بشناسید

یکی از دلایل لزوم ایجاد قوانین اتاق فرار این موضوع است که بازیکنان در اسکیپ روم لحظات بسیار مهیجی را تجربه خواهند بازی ترسناک کرد. اما برخی از بازیکنان – خصوصاً بازیکنان تازه کار – ممکن است که بر اثر غلبه ی هیجان نتوانند بر رفتار خود کنترل کامل داشته باشند و باعث آسیب زدن به خود، هم تیمی های شان، تجهیزات و یا اکتور بازی شوند. به همین دلیل گیم مستر پیش از شروع بازی این قوانین را به اطلاع بازیکنان می رساند تا از بروز هر نوع مشکلی جلوگیری شود و بازیکنان بتوانند تجربه ی یک تفریح جذاب و لذت بخش را داشته باشند.

  • تا اینجای متن می‌دانیم که بازی اتاق فرار چیست و چه تاریخچه‌ای هم دارد.
  • مطالب آموزشی ارائه شده توسط سایت مجله اتاق فرار اغلب توسط کسانی نوشته می‌شود که نسبت به موضوع آن مطلب شناخت کافی دارند.
  • چون در بازی‌های ترسناک و وهم آلود کسانی که سن کمتری دارند ممکنه عکس‌العمل‌های شدیدی داشته باشند و اجازه ادامه بازی رو به دیگران ندهند.
  • داستان این فیلم بیشترین شباهت را به سناریو های بازی اتاق فرار دارد.
  • معماهای مختلف در جای جای یک فضای مشخص پنهان شده اند و بازیکنان باید در مدت زمان مشخص آنها را بیابند و حل کنند.
بخوانید:   ادامه دخالت غرب در امور داخلی چین؛ هیات فرانسوی وارد تایوان شد

در زمان مشخص شده درست سر وقت در بازی شرکت کنید، این نکته را در نظر داشته باشید که قبل از بازی، گیم مستر بازی باید اطلاعات و مشخصات اتاق فرار را به شما بدهد پس اگر دیر تر از زمان مشخص شده وارد مجموعه شوید از زمان شما کسر می‌شود. تمام قانون های اتاق فرار، مربوط به طول بازی نیست و برخی از این قوانین باید قبل از ورود به بازی رعایت شود. اگر تصمیم گرفتید که بازی اتاق فرار را تجربه کنید، پیش از اینکه بلیط تهیه کنید، بهتر است یک‌سری نکات را بدانید و بعد تصمیم خود را عملی کنید. در ادامه تعدادی از این نکته‌ها را عنوان می‌کنیم تا تجربه خوبی را از بازی اتاق فرار به‌دست آورید. آنچه امروزه به عنوان نخستین اتاق فرار مدرن شناخته می‌شود، توسط یک کمپانی ژاپنی به نام SCRAP در سال 2007 ساخته شد و پس از ژاپن، اسکیپ روم‌ها در چین و سایر کشورهای آسیایی محبوبیت پیدا کردند.

اصطلاحات اتاق فرار

لباس‌های راحت و مناسب بپوشید و از پوشیدن کفش های پاشنه‌دار خودداری کنید. همچنین اگر از شما درخواست شد تا مقداری شکیبا باشید تا سانستون برگذار بشود همراهی لازم را انجام دهید.

اتاق فرار زوبعه

در بازیهای اتاق فرار شما یک داستان را انتخاب و خود را وارد محیط واقعی آن می کنید و با توجه به قوانین و شرایطی که پیش رو دارید خود را به هدف نهایی می رسانید. سپس به بررسی جذابیت سناریوهای هر یک از مجموعه ها بپردازید؛ چرا که هر یک از مجموعه های اتاق فرار سناریوهای مختلفی برای هر ژانر طراحی و پیاده سازی می کنند. در حین انتخاب سناریو و مجموعه باید تعداد افرادی که قصد همراهی شما در این بازی را دارند، در نظر بگیرید. علاوه بر این به فاکتورهای دیگری هم باید توجه داشته باشید که برخی از آنها به صورت کلی و عمومی در همه مجموعه های اتاق فرار به کار گرفته می شود.

بخوانید:   خوشه های محتوا: چه هستند و چگونه کار می کنند؟