استراتژی های بازاریابی محتوا برای سئوی محلی

درباره نویسنده

دن فولاند

Dan مدیر SEO در Postali است، یک آژانس بازاریابی با خدمات کامل در اوهایو که طیف کاملی از خدمات بازاریابی قانونی را ارائه می دهد. او توسط Google به‌عنوان کارشناس محصولات «Google برای کسب‌وکار من» و کارشناس جستجوی محلی در انجمن جستجوی محلی تعیین شده است. دن با تحصیلات و تجربه گسترده خود، استراتژی هایی را ایجاد می کند که جستجوهای مرتبط Google را به مشتریان سرنخ تبدیل می کند.


منبع: https://www.rankranger.com/blog/off-page-local-seo

ما می توانیم توافق کنیم که پیاده سازی بازاریابی محتوا که شامل بهترین شیوه های سئو می شود کار آسانی نیست. با این حال، قابل انجام است. صرفاً به زمان، توجه به جزئیات و برنامه ریزی دقیق نیاز دارد. مزیت آن روشی جامع برای ایجاد و تقویت برند مشتری شماست. با این حال، جنبه منفی انجام کارها به صورت تصادفی، تلاش زیاد و کم نشان دادن آن است.

علاوه بر این، می‌توانید تمام جنبه‌های حساب Google My Business خود را ببینید.

رتبه‌بندی Ranger در Google برای کسب‌وکار من

استنادها و سازگاری داده ها

برای اینکه لینک سازی برای شما کار کند، ابتدا محتوایی که ایجاد می کنید باید با کیفیت باشد. این بدان معناست که باید برای خواننده مرتبط، به خوبی تحقیق و قانع کننده باشد. قدم بعدی یافتن سایت‌ها و کسب‌وکارهای معتبر برای پیوند دادن به آن است. و اینجاست که همه چیز پیچیده می شود.

ابتدا تبریک می گویم! شما یک محتوای جذاب و ارزشمند برای کاربر یا مشتری مورد نظر خود ایجاد کرده اید. اما اکنون، شما با یک سوال فراگیر مواجه شده اید، “با آن چه باید کرد؟” از بسیاری جهات سئو جواب می دهد.

در این پست، به سه استراتژی اصلی سئوی محلی خارج از صفحه برای بهبود رتبه شما می پردازم. علاوه بر این، من به شما نشان خواهم داد که چگونه می توانید به راحتی تمام داده های SEO خارج از صفحه خود را در Rank Ranger مدیریت کنید.

سئوی خارج از صفحه چگونه بر محتوا تأثیر می گذارد

در اینجا سه ​​روش موثر سئو برای جلب توجه بیشتر به محتوای شما آورده شده است:

GMB: چیزی فراتر از یک فهرست تجاری است

استنادهای تجاری Yelp

بنابراین موارد زیر را در نظر بگیرید:

  1. متعهد شوید که از یک موسسه خیریه محلی حمایت کنید که با ارزش های شما همسو باشد. نه تنها می توانید پس بدهید، بلکه این اقدام معمولاً منجر به ذکر و پیوند در وب سایت غیرانتفاعی می شود. سپس به رتبه کسب و کار مشتری شما در Google برای کسب و کار من (GMB) کمک می کند.
  2. پیوندهای سرمقاله را دنبال کنید، به عنوان مثال، یک بک لینک در مقاله با استفاده از رویکرد روابط عمومی. برای انجام این کار، اطلاعات منحصربه‌فرد یا ارزشمندی را به یک روزنامه‌نگار، گزارشگر یا سردبیر ارائه دهید که داستان آنها را برای مخاطبانشان ارزشمندتر کند.
  3. ایجاد روابط با ویراستاران و نویسندگان قابل اعتماد. مقالات آنها را بخوانید و نظر دهید. با توییت های آنها درگیر شوید. به آنها ایمیل بزنید و به آنها بگویید که واقعاً از پادکست آنها لذت بردید. شبکه‌سازی مانند این به شما کمک می‌کند تا زمانی که مشتریان شما اطلاعات ارزشمندی برای اشتراک‌گذاری دارند، ارتباط برقرار کنید و از صندوق‌های ورودی به هم‌ریخته رد شوید.

مطمئن شوید که تلاش های خود را نیز دنبال می کنید! شما به راحتی می توانید لینک های خود را با مدیر لینک ما ردیابی کنید.

آوردن آن همه با هم

علاوه بر این، از آنجایی که چیزهای زیادی در یک برنامه بازاریابی منسجم وجود دارد، شما باید ابزارها و تاکتیک هایی را داشته باشید که شما را برای موفقیت آماده می کند.

برای مشاهده این موضوع در ردیاب رتبه سئوی محلی Rank Ranger، مطمئن شوید که Google My Business را در حساب خود ادغام کرده‌اید.

در نهایت، از Google Posts به عنوان بخشی از تلاش‌های بازاریابی محتوا استفاده کنید. چه محتوای طولانی مانند پست‌های وبلاگ انجام دهید یا پیشنهاداتی مانند مشاوره رایگان را به اشتراک بگذارید، همیشه مفید است که اطلاعات مرتبط محلی خود را در یک پست GMB ثبت کنید. باز هم، این برای مغازه‌های آجر و ملات، رستوران‌ها و مشاغل مبتنی بر خدمات با قیمت‌های ثابت، مانند شرکت‌های نظافت، بسیار سودمند است.

پست Google برای کسب و کار من

سئوی محلی در طول سال ها تغییر کرده است.

بیایید پیش‌زمینه‌ای درباره محتوای محلی و نحوه تأثیر آن بر سئوی خارج از صفحه قبل از پرداختن به تبلیغ و توزیع مرور کنیم. به هر حال، ارتباط آنها بر محتوایی که در آینده ایجاد می کنید، به کجا می رود و چگونه آن را تبلیغ می کنید، تأثیر می گذارد.

در مرحله بعد، به یاد داشته باشید که مکان یک عامل رتبه بندی برتر برای جستجوگر است. وقتی یک شهر و ایالت واضح نمایش داده می شود، شرکت شما به احتمال زیاد در نتایج بسته محلی نشان داده می شود زیرا به جایی که مشتری ایده آل است نزدیک تر است. منظورم این است که بیایید صادق باشیم – مردم ترجیح می دهند با شرکت های مجاور کار کنند یا استخدام کنند، به خصوص زمانی که این یک تجارت مبتنی بر خدمات است.

مکان کسب و کار من در گوگل

نمایه «Google برای کسب‌وکار من» بسیار بیشتر از ارائه مکان کسب‌وکار، اطلاعات تماس و نظرات مشتریان است. همچنین پتانسیل فوق العاده ای برای تعامل محتوا دارد و باید بخشی جدایی ناپذیر از توزیع محتوای شما باشد.

ناگفته نماند که برخی از فهرست های آنلاین توسط افراد به عنوان موتورهای جستجو استفاده می شود. به عنوان مثال نحوه استفاده از Yelp به خصوص برای رستوران ها و سایر خدمات.

همه پیوندها یکسان ایجاد نمی شوند و برخی از آنها کار بسیار کمی برای شما انجام می دهند. بنابراین، مهم است که مشخص کنید کدام وب سایت ها بهترین هستند و وب سایت هایی را که قابل اجرا نیستند کنار بگذارید. به عنوان مثال، اگر وبلاگی در مورد بهترین مکان های تهیه کیک در شهر خود بنویسید، دریافت لینک از یک تجارت غیرمرتبط در شهر دیگر کار چندانی انجام نمی دهد. بهتر است یک بک لینک از یک برنامه ریز مهمانی محلی دریافت کنید که بازدیدکنندگان ممکن است به کیک های کوچک نیاز داشته باشند.

علاوه بر این، هر تعداد ابزار تحلیل وب می تواند به ردیابی معیارهای سئوی مورد علاقه شما کمک کند. با این حال، برای اینکه واقعاً مؤثر باشند، بازاریابان دیجیتال همچنین باید داده‌ها را به سرعت تفسیر کنند، در صورت لزوم تنظیم کنند و فرصت‌ها را در صورت بروز شناسایی کنند.

روزهایی که صرفاً کلمات کلیدی را به محتوایی که می‌خواهید رتبه‌بندی کنید، متصل کنید، گذشته است. امروزه، استراتژی بازاریابی دیجیتال مشتری شما باید قوی و سنجیده باشد و از تاکتیک های مختلف SEO استفاده کند. پیگیری بسیار زیاد است، اما عدم به کارگیری تکنیک های مدرن منجر به نتایج نامنظم (در صورت وجود) می شود که تکرار آن تقریباً غیرممکن است.

در حالی که ارتباط همیشه هدف است، لینک بیلدینگ هنوز یک بازی اعداد است. از این گذشته، مشاغل غیر مرتبط می توانند منافع همسویی داشته باشند و هر سازمان مرتبط اهداف یکسانی ندارد.

رتبه Ranger یکپارچه سازی Google My Business

با در دست داشتن این محتوای تازه و قانع‌کننده، آماده‌اید تا همه راه‌ها را برای افزایش دسترسی آن در نظر بگیرید.

اول از همه، شما باید خاص ترین دسته را برای کسب و کار انتخاب کنید. این بدان معناست که حتی اگر یک دسته اولیه وجود دارد، عمیق تر بروید. به عنوان مثال، به جای انتخاب “وکیل”، بهتر است “وکیل آسیب های شخصی” را در نمایه تجاری خود انتخاب کنید.

دسته بندی «Google برای کسب و کار من» و دسته بندی اضافی

سئوی خارج از صفحه که گاهی به آن لینک بیلدینگ نیز گفته می شود، در سایت شما اتفاق می افتد و کاربران را به محتوای شما پشتیبانی یا هدایت می کند. این باعث می شود که ترافیک وب به وب سایت شما هدایت شود و به نوبه خود، اعتبار دامنه کسب و کار شما را ایجاد کند. بنابراین، جایی که محتوای شما زندگی می کند و منبع تأثیرگذاری چقدر است – بسیار مهم است.

سه استراتژی سئوی محلی خارج از صفحه برای بازاریابان محتوا

با به‌روزرسانی منظم نمایه خود با محتوای متمرکز محلی، می‌توانید به راحتی در بسته نقشه به دست بیاورید، به سرعت با کاربران درگیر شوید و چیزهای جدید یا آنچه را که در منطقه ارائه می‌دهید تبلیغ کنید.

پیوند دادن سایر سایت ها به محتوای مشتری شما (و باید) بخش بزرگی از استراتژی سئو شما باشد. این عامل مهمی است که باعث می‌شود کسب‌وکارها به صورت آنلاین رتبه بهتری کسب کنند، آنها را به عنوان یک مقام معتبر معرفی کند و در نهایت باعث افزایش در معرض دید برندشان در وب شود.

هنگامی که این تنظیمات را انجام دادید، می‌توانید داده‌های «Google برای کسب‌وکار من» را با داده‌های ردیابی رتبه خود یکپارچه کنید. این به شما امکان می‌دهد 18 ماه داده‌های رتبه‌بندی را ببینید، در حالی که Google برای کسب‌وکار من فقط چهار ماه داده را به شما نشان می‌دهد.

با این حال، هر فهرستی ارزش فهرست کردن را ندارد، بنابراین در اینجا چند دستورالعمل وجود دارد.

  1. اطلاعات کسب و کار را به Apple Maps و 4 جمع‌آورنده داده برتر ارسال کنید، Acxiom، محور داده ها (اینفوگروپ سابق) نوستار، و چهار مربع.
  2. اعتبار دامنه دایرکتوری (DA) و ارتباط صنعت را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، تریپ ادوایزر برای یک هتل مرتبط است، اما برای کسب و کار آماده سازی غذا بی ربط است.
  3. تعیین کنید که آیا یک لیست توسط افرادی که به دنبال خدمات یا محصولات مشتری شما هستند مورد استفاده و اعتماد قرار می گیرد یا خیر. در غیر این صورت، احتمالاً این سایت ارزش زیادی برای Google ارائه نمی دهد، به این معنی که برای تجارت آنها مفید نخواهد بود.

علاوه بر این نکات، توجه به این نکته مهم است که وقتی اطلاعات نادرست باشد، می تواند تأثیر مخربی بر عملکرد سایت شما داشته باشد. واضح به نظر می رسد، اما وقتی محتوای مشتری خود را به مخاطبان هدف ارائه می کنید، اگر نام، آدرس و اطلاعات تماس کسب و کار اشتباه باشد، آنها را به عنوان متخصص موضوع مورد نظر شما برجسته نمی کند.

لینک بیلدینگ

برای مثال این نکات را در نظر بگیرید.

3 استراتژی بازاریابی محتوای خارج از صفحه برای SEO محلی

به عنوان یک SEO، شما مدتی را صرف فهرست کردن سازمان مشتری خود در فهرست های آنلاین خواهید کرد که به طور ایده آل به محتوای آنها اشاره می کند. این فهرست معمولاً شامل نام کسب‌وکار، آدرس، شماره تلفن و URL وب‌سایت آنها می‌شود. موتورهای جستجو مانند گوگل این لیست ها را اسکن می کنند و هرچه منسجم تر و آموزنده تر باشند، بهتر است.

بخوانید:   ردیابی پیکسل و مشاهده SERP