ارتقای GDA و DSA در PMax عرضه شد

درباره نویسنده

نیکولا آگیوس

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


چرا ما اهمیت می دهیم. ارتقاء DSA و GDA ابزارهایی را به تبلیغ‌کنندگان می‌دهد که برای تغییر کمپین‌های تک کانالی به یک استراتژی کمپین یکپارچه در PMax نیاز دارند. این به نوبه خود باید به بهبود ROI کمک کند و به بازاریابان این توانایی را بدهد که عملکرد را در کانال ها به طور کامل بهینه کنند.

ارتقاء کمپین تبلیغات جستجوی پویا (DSA) و تبلیغات نمایشی گوگل (GDA) اکنون برای همه تبلیغ‌کنندگان در دسترس است. شرکت کردن داوطلبانه است.

گوگل در حال ارائه دو ارتقای جدید برای Performance Max است.

نیکولا آگیوس ویراستار رسانه پولی Search Engine Land پس از پیوستن در سال 2023 است. او جستجوی پولی، رسانه های اجتماعی پولی، خرده فروشی و موارد دیگر را پوشش می دهد. قبل از این، او مدیر SEO در Jungle Creations (2020-2023) بود و بر استراتژی تحریریه شرکت برای چندین وب سایت نظارت داشت. او بیش از 15 سال تجربه در روزنامه نگاری دارد و قبلا در OK کار کرده است! مجله (2010-2014)، ایمیل آنلاین (2014-2015)، آینه (2015-2017)، جاسوس دیجیتال (2017-2018) و خورشید (2018-2020). او همچنین قبلاً با آژانس SEO Blue Array همکاری کرده بود تا کتاب پرفروش آمازون “تسلط بر سئوی داخلی” را در نویسندگی خود بنویسد.


منبع: https://searchengineland.com/google-display-ads-dynamic-search-ads-upgrade-pmax-429775

با اعداد به گفته گوگل، تبلیغ‌کنندگانی که کمپین‌های DSA را به PMax ارتقا می‌دهند، میانگین افزایش بیش از 15 درصدی در تبدیل‌ها و ارزش تبدیل در یک CPA/ROAS مشابه را مشاهده می‌کنند.

بخوانید:   نحوه استفاده از ChatGPT برای کشف تغییرات کلیدواژه سایر ابزارها (اعلانات شامل)

گوگل گفت که یک کمپین جدید و مجزا PMax برای هر کمپین ارتقا یافته ایجاد خواهد شد که از ترکیبی از تنظیمات و آموخته های کمپین های موجود برای حفظ عملکرد ثابت استفاده می کند.

اگر تصمیم به ارتقا دارید، می‌توانید این کار را از طریق یک ابزار self-serve که در حساب‌های آنها ظاهر می‌شود انجام دهید.

جدید در زمین موتورهای جستجو

آنچه گوگل گفته است. گوگل ارتقاء PMax را از طریق بیانیه ای در خود اعلام کرد وبلاگ. یک سخنگوی گفت:

بخوانید:   17 دوره از بهترین دوره های بازاریابی رسانه های اجتماعی (رایگان و پولی)

چه خبر. تبلیغ‌کنندگانی که تصمیم می‌گیرند در ارتقاء شرکت کنند، به طیف وسیعی از ابزارها و قابلیت‌ها با هدف بهبود عملکرد کمپین و تجربه کاربری دسترسی خواهند داشت. این شامل: