ارائه دهندگان داده می گویند که به روز رسانی نظرات گوگل در آوریل 2023 نسبت به به روز رسانی بررسی های محصول قبلی بی ثبات تر بود.

توصیه های به روز شده گوگل در اینجا توصیه به روز شده گوگل است منتشر شده مربوط به این آپدیت:

  • از دیدگاه کاربر ارزیابی کنید.
  • نشان دهید که در مورد آنچه که مرور می کنید آگاه هستید – نشان دهید که متخصص هستید.
  • برای پشتیبانی از تخصص خود و تقویت صحت مرور خود، شواهدی مانند تصاویر، صوت یا پیوندهای دیگر از تجربه خود را در مورد آنچه مرور می کنید ارائه دهید.
  • اندازه گیری های کمی را در مورد چگونگی اندازه گیری چیزی در دسته های مختلف عملکرد به اشتراک بگذارید.
  • توضیح دهید که چه چیزی چیزی را از رقبای خود متمایز می کند.
  • موارد قابل مقایسه را پوشش دهید، یا توضیح دهید که ممکن است برای استفاده یا شرایط خاص بهترین باشد.
  • مزایا و معایب چیزی را بر اساس تحقیقات اصلی خود مورد بحث قرار دهید.
  • توضیح دهید که چگونه یک محصول از مدل‌ها یا نسخه‌های قبلی تکامل یافته است تا بهبودهایی را ارائه دهد، مشکلات را برطرف کند یا به کاربران در تصمیم‌گیری خرید کمک کند.
  • بر اساس تجربه یا تخصص خود بر روی مهمترین عوامل تصمیم گیری تمرکز کنید (برای مثال، بررسی خودرو ممکن است مشخص کند که مصرف سوخت و ایمنی عوامل کلیدی تصمیم گیری هستند و عملکرد را در آن زمینه ها ارزیابی می کنند).
  • انتخاب های کلیدی در نحوه طراحی یک محصول و تأثیر آنها بر کاربران فراتر از آنچه سازنده می گوید را شرح دهید.
  • برای کمک به خواننده در تصمیم گیری، پیوندهایی به سایر منابع مفید (خود شما یا سایر سایت ها) اضافه کنید.
  • پیوندهایی به چندین فروشنده را در نظر بگیرید تا به خواننده امکان خرید از تاجر انتخابی خود را بدهد.
  • وقتی چیزی را به‌عنوان بهترین کلی یا بهترین برای یک هدف خاص توصیه می‌کنید، با شواهد پشتیبان دست اول، دلیل اینکه آن را بهترین می‌دانید، ذکر کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که محتوای مفید کافی در لیست های رتبه بندی شده شما وجود دارد تا آنها بتوانند به تنهایی بایستند، حتی اگر بخواهید نظرات جداگانه و عمیق جداگانه بنویسید.
بخوانید:   عناوین روزنامه‌های جهان؛ هشدار ناتو در مورد گسترش جنگ اوکراین و درگیری مستقیم با روسیه

Mordy Obersterin از Semrush به ما گفت: «به طور کلی، مقایسه خط پایه با دوره‌های به‌روزرسانی، به‌روزرسانی بررسی‌های آوریل 2023 کمی بی‌ثبات‌تر از به‌روزرسانی بررسی‌های محصول فوریه 2023 بود.

این داده ها نشان می دهد که بسیاری از سایت ها تغییرات بزرگی را در رتبه بندی تجربه کردند. اگر ابزار را انجام دادید، تنها نیستید.


منبع: https://searchengineland.com/googles-april-2023-reviews-update-was-more-volatile-than-the-previous-product-reviews-update-data-providers-say-398825

درباره به‌روزرسانی نظرات Google در آوریل 2023. به‌روزرسانی در حدود ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرقی در 12 آوریل منتشر شد. این به‌روزرسانی 13 روز طول کشید و در 25 آوریل 2023 تکمیل شد.

اولین به‌روزرسانی بررسی محصول در 8 آوریل 2021، دومی در 1 دسامبر 2021، سومین به‌روزرسانی در 23 مارس 2022 و چهارمین در 27 جولای 0222 منتشر شد و پنجمین نسخه منتشر شد. در 20 سپتامبر 2022 و ششمین در 21 فوریه 2023 منتشر شد.

سمروش. داده‌های Semrush نشان داد که به‌روزرسانی بررسی‌های آوریل 2023 نسبت به به‌روزرسانی بررسی‌های قبلی، به‌روزرسانی بررسی‌های محصول فوریه 2023، بی‌ثبات‌تر بود.

و با نگاه کردن به آن بر اساس صنعت، متوجه می‌شوید که کدام بخش‌های عمودی بی‌ثبات‌تر بوده و آن‌ها را با 3، 5 و 10 نتیجه برتر تقسیم می‌کنید.

سوله های رتبه بندی 720x600

رنجر رتبه. داده های Rank Ranger داستان مشابهی را بیان می کند. به‌روزرسانی بررسی‌های آوریل 2023 نسبت به به‌روزرسانی بررسی‌های قبلی، به‌روزرسانی بررسی‌های محصول فوریه 2023، بی‌ثبات‌تر بود.

در اینجا چیزی است که Rank Ranger Rank Rank Index در چند هفته گذشته نشان داد. باز هم، می توانید ببینید که بیشتر این نوسانات در هفته آخر به روز رسانی بود. Rank Ranger گزارش می دهد که دو روز پس از تکمیل به روز رسانی، نوسانات همچنان ادامه دارد.

Rankranger 800x269

Semrush همچنین نشان داد که چگونه URL های بیشتری در بین ده نتیجه برتر رتبه بندی شده اند که قبل از به روز رسانی در ماه فوریه رتبه 20+ داشتند:

بخوانید:   چگونه نظرسنجی ها و نظرسنجی ها را به محتوای عالی تبدیل کنیم
Semrush Top 10 800x560

در اینجا نگاهی به thre است سنسور Semrush، نوسانی را که در چند هفته گذشته دنبال کرده بود نشان می دهد. می توانید ببینید که بیشتر این نوسانات در هفته آخر به روز رسانی بود.

سنسور Semrush 800x305

در اینجا نموداری است که دو به‌روزرسانی گذشته را مقایسه می‌کند و نشان می‌دهد که به‌روزرسانی آوریل 2023 نسبت به به‌روزرسانی فوریه 2023 ناپایدارتر است. «به‌روزرسانی آوریل تأثیر قابل توجهی بیشتری نسبت به به‌روزرسانی فوریه داشت. این را احتمالاً می‌توان با این واقعیت توضیح داد که به‌روزرسانی آوریل برای شامل همه بررسی‌ها و نه فقط بررسی‌های محصول، تمدید شده است.»

Rankranger مقایسه 800x538

در مقایسه آوریل تا فوریه در 5 نتیجه برتر نوسانات قابل توجهی وجود داشت. در ماه آوریل، 72 درصد از رتبه بندی ها در مقایسه با 49 درصد در ماه فوریه تحت تأثیر قرار گرفتند. در میان 3 نتیجه برتر در آوریل نسبت به فوریه نوسان کمی بیشتر و در 10 نتیجه برتر در آوریل نسبت به فوریه کمی کمتر بود.

Rankranger Top X 749x600

به طور خلاصه، افزایش نوسانات در داده‌های Semrush و RankRanger با سطح و زمان‌بندی پچ پچ در جامعه SEO مطابقت داشت.

اطلاعات بیشتر در مورد به‌روزرسانی بررسی‌های آوریل 2023

«اگرچه این به‌روزرسانی در 12 آوریل منتشر شد، اما شاخص ریسک رتبه سطوح بالایی از نوسانات را در 20 آوریل گزارش کرد که در 25 آوریل به اوج خود رسید. دارل موردکای از Rank Ranger به ما گفت: این تحلیل بر اساس نوسانات ۲۵ آوریل است.

انجمن. گفتگوی جامعه SEO نسبت به سایر به روز رسانی ها در هفته اول به روز رسانی بسیار محدود بود. آی تی گرم شد در هفته دوم از به روز رسانی، تا زمانی که گوگل اعلام کرد که به روز رسانی است کامل.

بخوانید:   گوگل صفحه جدیدی برای به‌روزرسانی‌های ربات چت بارد دارد

بر اساس داده‌های Semrush و Rank Ranger، به‌روزرسانی بررسی‌های آوریل 2023 نسبت به نسخه‌های قبلی به‌روزرسانی، از جمله به‌روزرسانی بررسی‌های محصول فوریه 2023، نوسان بیشتری در نتایج جستجوی Google ایجاد کرد.

در دراز مدت، شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که جزئیات و تلاش بیشتری را در محتوای بررسی خود به کار می برید. آن را منحصر به فرد کنید تا از رقبای وب متمایز شود.

این هفتمین به‌روزرسانی بررسی‌ها و اولین به‌روزرسانی گوگل بود که چیزی بیش از بررسی محصول را هدف قرار می‌داد. بله، این نسخه فراتر از به‌روزرسانی‌های بررسی‌های محصول قبلی Google برای ارزیابی نظرات درباره هر موضوعی که قابل بررسی است، از جمله:

  • خدمات و مشاغل.
  • مقاصد.
  • رسانه (به عنوان مثال، بازی، فیلم).

این نمودار تقسیم بندی را به صورت عمودی نشان می دهد و آوریل 2023 را با فوریه 2023 مقایسه می کند:

Semrush Compare By Niche

گوگل نام «سیستم بررسی محصول» خود را به «سیستم بررسی» تغییر داد و زبان را در بخش‌های مختلف مستندات راهنمای خود در مورد بررسی‌های محصول تغییر داد تا اکنون برای همه انواع بررسی‌ها اعمال شود.

داده ها نشان می دهد که به روز رسانی آوریل 2023 مهم تر بوده است

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر وب سایت شما محتوای بررسی کلی ارائه می دهد، می خواهید رتبه بندی خود را بررسی کنید تا ببینید آیا تحت تأثیر قرار گرفته اید یا خیر. آیا ترافیک ارگانیک Google شما بهبود یافته، کاهش یافته یا ثابت مانده است؟

به روز رسانی بررسی محصول قبلی این هفتمین نسخه از به‌روزرسانی بررسی‌های محصول سابقاً شناخته شده است، اکنون به‌روزرسانی بررسی‌ها. در 12 آوریل در حدود ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرقی شروع شد.

اگر به اوج نوسانات نگاه کنید، متوجه خواهید شد که ماه فوریه بالاتر از بالاترین قله‌ای که در به‌روزرسانی آوریل 2023 دیدیم، افزایش یافت:

قله سمروش