اجرای آسان تاکتیک ها برای لینک سازی محلی – جمعه تخته سفید

روی تصویر وایت برد بالا کلیک کنید تا یک نسخه با وضوح بالا در یک تب جدید باز شود!

رونویسی ویدیو

پس فرض کنید یک خشکشویی ایرانی دارید. من آن را از هوا بیرون می کشم. لیستی از مشاغل ایرانی در آن منطقه وجود خواهد داشت. شما می توانید در آن لیست قرار بگیرید و رقبا نمی توانند. قاتل است یا اگر فردی LGBTQIA+ است، این پیوندی است که می‌توانید دریافت کنید و دوباره رقبا نمی‌توانند آن را دریافت کنند، و فهرست‌های LGBTQIA+ در هر شهری وجود دارد که می‌توانید وارد آن شوید.

بنابراین اگر برای کسب و کار شما قابل اجرا است، به دنبال آن‌ها بگردید. این مورد آخر واقعاً یک نوع حواس پرت است که اولین بار که من به آن اشاره می کنم مردم واقعا نمی فهمند. این مربوط به باشگاه‌ها و سازمان‌هایی نیست که کسب و کار شما در آنها عضویت دارد. اگر در داخل سازمان هستید، به خصوص رهبری سازمان، می خواهید با کارکنان در کسب و کار مشتری خود یا در محل کار خود صحبت کنید و بفهمید که آنها به چه چیزی علاقه دارند.

بنابراین می توانید اتاق کنفرانس یا محل جلسه خود را به آنها پیشنهاد دهید. آنها Wi-Fi رایگان دارند، آنها یک تلویزیون بزرگ عالی دارند که می توانند به آن وصل شوند و غیره، و جالب، بوم، شما یک لینک محلی از آن دریافت می کنید. اکنون، اگر فضایی ندارید که بتوانید به آن گروه‌های محلی ارائه دهید، دوباره به meetup.com یا گروه‌های فیسبوک یا هر چیز دیگری بروید و به دنبال گروه‌های محلی بگردید که به دنبال حامیان جلسه هستند. چهل، پنجاه، شصت دلار در ماه نوشابه ها و تنقلات آنها را می خرند، و لینک های محلی قاتل درست سر راه شما قرار می گیرند.

اما آن مرد قرمزپوش اگر پیوندهای محلی دریافت می کرد، مرد آبی پوش را از بین می برد. بنابراین این راهی است که شما باید دیدگاه خود را تغییر دهید و متفاوت به آن فکر کنید. اگر می‌خواهید خودتان کاری مشابه انجام دهید، می‌توانید دقیقاً همین کار را با کاربرگ لینک Badass من انجام دهید. شما می توانید آن را از اینجا دانلود کنید bit.ly/gregs-bad-ass-link-sheet. وقتی آن را تایپ می کنید همه این حروف کوچک است.

شما همچنین می خواهید خارج از چارچوب فکر کنید. همان کاری را که دیگران انجام می دهند را انجام ندهید. شما سئو یکسانی را برای هر مشتری انجام نمی دهید، بنابراین نباید همان لینک سازی را برای هر مشتری انجام دهید. بنابراین چند چیز خارج از جعبه. اگر با نمایندگی های خودرو یا پزشکان اطفال یا حتی وکیل آسیب های شخصی کار می کنید، نصب صندلی کودک یک تاکتیک قاتل است.

با من همراه باشید. مهم نیست که چند لینک داشته اند، فقط بر اساس اعتبار است. بنابراین ما در اینجا می بینیم که مرد قرمزپوش همان کسی است که من با او صحبت می کردم. بنابراین پسر قرمزپوش سه برابر پسر آبی رنگ پیوند دارد. بنابراین وقتی نمودار آن را ترسیم می کنم، این یکی درست در اینجا Domain Authority بالای 50 است. این یکی درست در اینجا Domain Authority از 11 تا 50 است، و این یکی درست در اینجا Domain Authority زیر 10 است.

اما گوگل با خرید یک حمایت مالی که منجر به پیوند می شود کاملاً مشکلی ندارد. بنابراین لیگ کوچک، هاکی پیو، فوتبال پیوی، 5Ks، مسابقات گلف، همه اینها کارهای بزرگی هستند که بسیاری از کسب و کارها در حال حاضر انجام می دهند. بنابراین فرصت‌های حمایت محلی آسان، ارزان و عالی را پیدا کنید. آنها را از بین ببرید.

این چیزی نیست که من نوشتم، اما نگاه نمی کردم. اما بله، لینک سازی چک لیست واقعا کار نمی کند. شما باید اورجینال باشید. برای برنده شدن به پیوندهای منحصر به فردی نیاز دارید تا لینک هایی داشته باشید که رقبای شما ندارند. بنابراین از یک چک لیست پیروی نکنید. خارج از چارچوب فکر کنید. خلاق بودن.

بخوانید:   پنج نکته ای که باید در مورد بهینه سازی محتوا در سال 2023 بدانید

نکته دیگری که باید به خاطر بسپارید این است که ساده ترین راه برای به دست آوردن پیوندهای محلی این است که ساعت را به عقب برگردانید و کارهایی را انجام دهید که کسب و کارها برای در معرض دید قرار گرفتن در جامعه محلی انجام می دادند. بنابراین اگر فقط در جامعه محلی شرکت کنید، طبیعتاً پیوندهای محلی شگفت انگیز زیادی به دست خواهید آورد. به یاد داشته باشید ساخت لینک چک لیست به ندرت کار می کند.

بنابراین بله، مطمئناً، افرادی که از نظر فنی باهوش هستند، به آن پست وبلاگ محلی خاص پیوند می زنند. اما افرادی که اینطور نیستند، به صفحه اصلی شما لینک می دهند. پس واقعا قاتل است بنابراین داستان جالبی است زیرا همه کسانی که من را می شناسند می دانند که من یک مرد داستان هستم. چندین سال پیش، من در یک کنفرانس در وگاس صحبت می کردم و یک وکیل آمد و او گفت: “سلام، مرد، من چیزهای زیادی در مورد SEO می دانم و به کمک شما نیاز دارم.”

وبلاگ ها هم عالی هستند. وبلاگ نویسان محلی را پیدا کنید و از آنها بخواهید در مورد شما بنویسند. اکنون، بدیهی است که وبلاگ قرار است بگوید، “هی، یک ویجت رایگان به من داده شد تا در مورد شرکت ویجت گرگ بنویسم”، اما چه کسی اهمیت می دهد؟ شما هنوز یک لینک عالی از یک وبلاگ نویس محلی دریافت می کنید، و حتی اگر چیزی باشد که به نظر می رسد ممکن است به کاری که انجام می دهید مربوط نباشد، باز هم مشکلی ندارد زیرا آن وبلاگ نویس در منطقه محلی است.

با وجود اینکه آن مرد قرمزپوش سه برابر لینک‌های بیشتری داشت، اما همه آنها به سمت پایین محدوده مرجع منحرف شدند، زیرا او پیوندهای بسیار وحشتناکی از مانند seodirectory.com و linksxyz.com دریافت می‌کرد و چیزهای احمقانه‌ای مانند آن که اهمیتی نداشتند. . نکته مهمی که باید درک کنید این است که اگر مرد قرمزپوش سئوی محلی انجام می‌داد و لینک‌های محلی دریافت می‌کرد، این نمودار به همین شکل است زیرا پیوندهای محلی به سمت اعتبار پایین‌تر منحرف می‌شوند.

همیشه وب‌سایت‌ها یا سازمان‌های مختلفی در منطقه وجود دارند، و اغلب اوقات این سایت دولتی شهر یا روزنامه یا تلویزیون محلی است که یک صفحه تقویم از رویدادهای اجتماعی دارد و اگر نداشته باشید نمی‌توانید به آنجا بروید. اتفاقی شایسته اما اگر یک رویداد فروش یا یک باربیکیو یا نوعی آشپزی مانند آن داشته باشید، یک پیوند محلی به سایت خود دریافت خواهید کرد.

بنابراین شما می خواهید به سایتی مانند meetup.com بروید و چند تاکتیک مختلف وجود دارد که می توانید در اینجا استفاده کنید. اول از همه، اگر یک نوع اتاق جلسه یا اتاق هیئت مدیره، یک نوع موقعیت اتاق کنفرانس دارید و همیشه از آن استفاده نمی کنید، به meetup.com بروید، به دنبال گروه های محلی باشید که جلساتی در این سایت دارند. به صورت منظم فرض کنید گروه در دومین دوشنبه هر ماه در ساعت 7 بعد از ظهر جلسه ای دارد اما دفتر شما ساعت 6:00 بسته است.

می‌توانید ببینید 67 درصد از مردی با لینک‌های آبی بالای 50 هستند و 53 درصد یا تقریباً 60 درصد از مرد قرمزپوشی که از من کمک می‌خواست زیر 50 سال بود. بیایید آن را کمی بیشتر تجزیه کنیم.” بنابراین این 91 به 100 است. این 71 به 90، 51 به 70، 26 به 50 و 0 تا 25 است.

الگوریتم محلی گوگل تاکتیک های مختلفی را برای لینک سازی می طلبد. و حتی اگر به سئوی محلی نیاز ندارید، استراتژی‌های لینک‌سازی محلی همچنان می‌توانند دیدگاه متفاوتی را به شما ارائه دهند و کار شما را بهبود بخشند. در قسمت امروز، گرگ شما را با برخی از این استراتژی ها راهنمایی می کند.

اجرای آسان تاکتیک ها برای لینک سازی محلی

بنابراین مطمئن شوید که این کار را انجام می دهید، یا مطمئن هستم که آنها آن را در پست وبلاگ یا نظرات می نویسند تا بتوانید روی آن کلیک کنید. می توانید آن برگه را دانلود کنید. این یک صفحه گسترده اکسل است. دارای ماکروهایی است که اساساً پاک کردن اطلاعات را آسان می کند. تنظیم شده است که با صادرات پیوند Moz شما کار کند. شما به صادرات لینک ماه گذشته، صادرات لینک این ماه و صادرات لینک رقیب خود برای این ماه نیاز دارید.

بخوانید:   ازبکستان حضور رئیس جمهور ایران را در نشست سازمان همکاری شانگهای تائید کرد

اما این یک جمعه دیگر وایت برد است که بعداً به آن خواهیم پرداخت. اما به همه آن انجمن های تجاری محلی بپیوندید. اونا آدم بی فکری هستن دایرکتوری‌های کسب‌وکار محلی، نمی‌توانند آن را در آنجا جا بدهند، اما فهرست‌های کسب‌وکار محلی نیز عالی هستند. به همه آنها که می توانید بپیوندید. حتی اگر پیوستن به آن فهرست کسب و کار کمی هزینه باشد، باز هم لیستی از پیوندهای محلی واقعاً مرتبط است. صفحات تقویم محلی چیز دیگری است که بسیاری از مشاغل واقعاً به آن فکر نمی کنند.

رونویسی ویدیو توسط Speechpad.com


منبع: https://moz.com/blog/easy-local-link-building-tactics-whiteboard-friday

شما آن‌ها را رها می‌کنید، به‌طور خودکار تمام این موارد را نمودار می‌کند. در یک برگه دیگر، فهرستی از تمام فرصت‌های شکاف پیوندی که رقبای شما لینک دارند و شما ندارید، به شما می‌دهد. سپس در یک برگه دیگر، لیستی از تمام پیوندهایی را که از آخرین باری که این کار را انجام داده اید از دست داده اید، به شما ارائه می دهد. اکنون، بله، برخی از ابزارهای پیوند وجود دارد که این کار را نیز انجام می دهند، اما این یک ابزار واقعا آسان است.

آنها در اوقات فراغت خود چه می کنند که واقعا از انجام آن لذت می برند؟ سرگرمی های آنها چیست؟ زیرا اگر آنها عضو یک باشگاه یا سازمان محلی باشند، به خصوص اگر آنقدر در آن باشگاه یا سازمان مشارکت داشته باشند که در هیئت رهبری آن سازمان حضور داشته باشند، حدس بزنید چه چیزی، به دست آوردن شما بسیار آسان خواهد بود. کسب و کار از وب سایت آن کسب و کار پیوند داده شده است.

این فوق العاده قاتل است و من امروز آن را به صورت رایگان با شما دوستان به اشتراک می گذارم. خیلی ممنون که جدیدترین قسمت من از جمعه تخته سفید را تماشا کردید.

بنابراین چند ایده و تاکتیک که من می خواهم شما را اجرا کنم. حمایت های مالی عالی هستند. اکنون، همچنین باید به شما یادآوری کنم که گوگل اساساً تشخیص الگو است. بنابراین مهمتر از همه، به یاد داشته باشید که وقتی به پروفایل پیوند خود نگاه می کنید، نمی توانید فقط یک یا دو کار را انجام دهید. شما باید یک ترکیب طبیعی داشته باشید. اما با حمایت‌های مالی، بسیاری از مردم از آنها اجتناب می‌کنند زیرا فکر می‌کنند که شما واقعاً در حال خرید لینک هستید زیرا بدیهی است که خرید لینک بد است.

♪ [music] ♪ سلام، طرفداران Moz. من گرگ گیفورد هستم، مدیر اجرایی SearchLab Digital، و برگشتم تا جمعه دیگری را در تخته سفید انجام دهم. امروز در مورد تاکتیک های پیوندهای محلی صحبت می کنیم. بگیر، ها؟ نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که الگوریتم محلی گوگل متفاوت است، بنابراین باید به روشی متفاوت به ساخت لینک محلی نزدیک شوید.

بنابراین حتی اگر یک وبلاگ نویس مواد غذایی یا یک وبلاگ نویس مسافرتی باشد و به آنها ویجت رایگان بدهید تا در مورد شرکت ویجت خود صحبت کنند، مهم نیست. شما هنوز یک لینک محلی عالی دریافت می کنید. انجمن های کسب و کار محلی، این کار بیهوده است. Better Business Bureau یک دفتر شگفت انگیز است. در واقع، اگر می‌خواهید در نمایه Google Business خود بازگردانده شوید، Google پیوند Better Business Bureau را به فرآیند تأیید شما اضافه کرده است.

می توانید از کارکنان آن محل بخواهید که به یک دوره دو روزه ایمنی بروند. می توانید در cert.safekids.org ثبت نام کنید. من جا نداشتم همه چیز را در آنجا بیاورم. اما شما در کلاس ایمنی می نشینید و سپس به طور رسمی گواهی می گیرید که مکانی هستید که هر کسی در جامعه می تواند به صورت رایگان برای نصب صحیح صندلی کودک خود بیاید.

بخوانید:   لهستان قراردادی برای خرید جنگنده و تانک با کره‌جنوبی امضا کرد

از آنجا که حدس بزنید چه چیزی، 99 درصد از ما صندلی های کودک خود را اشتباه نصب می کنیم. بنابراین اگر تصادف می شد، بچه های ما مجروح می شدند. بنابراین این واقعاً منطقی است اگر به بچه‌ها مربوط می‌شود یا چیزی مانند آسیب شخصی یا پزشکان، واقعاً قاتل است. اگر صاحب کسب‌وکار یا رهبری کسب‌وکار عضوی از یک گروه قومی خاص باشد، فهرست‌های تجاری قومیتی در هر شهر کشور وجود دارد.

حتی اگر به سئوی محلی نیاز نداشته باشید، تاکتیک‌های لینک‌سازی محلی همچنان می‌توانند دیدگاه متفاوتی را به شما ارائه دهند، و همه ما می‌دانیم که با یک دیدگاه متفاوت، می‌توانید کارهای بهتری انجام دهید. اوه بنابراین مهمترین چیزی که باید درک کنید این است که بهترین پیوندها بر اساس روابطی هستند که در دنیای واقعی دارید. آنها راحت تر به دست می آیند و قدرتمندتر هستند.

حتی اگر به کسب و کار مربوط نباشد، این چیزهایی است که در نتایج جستجو نشان داده می شود. بنابراین شما ظاهر می شوید و به تجارت خود توجه می کنید. بنابراین برای برندسازی عالی است. این یک نوع اثر بیلبورد است و پیوندهای قاتل دریافت می کند. بخش واقعاً شگفت انگیزی که مردم واقعاً به آن فکر نمی کنند، بیشتر اوقات این است که وقتی این پیوندها را دریافت می کنید، با افرادی سر و کار دارید که از نظر فنی آنقدرها باهوش نیستند.

خیریه ها هم عالی هستند بنابراین شما از یک رویداد حمایت مالی نمی کنید، بلکه پول یا وقت خود را به یک موسسه خیریه محلی اختصاص می دهید. این یک فرصت پیوند عالی نیز هست. فرصت های داوطلبانه نیز عالی هستند. می دانید، شما تیم خود را پایین می آورید تا بی خانمان ها را در آشپزخونه یا هر چیزی شبیه به آن یا تمیز کردن بزرگراه ها غذا بدهند. چنین چیزهایی فرصت های پیوند محلی عالی هستند. جلسات محلی یکی از کارهای مورد علاقه من است.

این یکی در اینجا، بسیاری از مردم به این می خندند زیرا این یک تکنیک قدیمی است، اما واقعاً کار می کند. اگر به صورت دوره ای، من نمی گویم هر هفته، اما به طور دوره ای یک پست وبلاگ اطلاعاتی محلی می نویسید، “هی، کارکنان ما دوست دارند هر جمعه بیرون بروند و باربیکیو بخورند و در اینجا پنج بهترین مکان کباب در دالاس وجود دارد. به کارکنان ما،” پس از ارسال آن پست وبلاگ، می توانید به هر یک از آن پنج مکان ارتباط برقرار کنید و بگویید: “هی، ما شما را به عنوان یکی از پنج مکان برتر در دالاس فهرست کردیم.”

می‌توانید دقیقاً در اینجا ببینید که تقریباً یک بخش بزرگ، مانند 65٪ از افراد با لینک‌های آبی بالاتر از Domain Authority 7 هستند در مقابل 60٪ اساساً از مرد قرمزپوش که واقعاً پایین است، زیر DA 50. حالا، آن مرد در قرمز سئوی محلی انجام نمی داد.

نظرات نویسنده کاملاً متعلق به خودش است (به استثنای رویداد غیرمحتمل هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه نظرات Moz را منعکس نکند.

گفتم: باشه بذار کمکت کنم. او گفت: “من سه برابر بیشتر از این وکیل دیگر در شهر لینک دارم، با این حال او در هر درخواست ممکن از من بالاتر است.” گفتم: باشه. آن مرد دوباره گفت: “من سئو را بلدم، پس باید برنده باشم.” خب، بدیهی است که چیزهای بیشتری از پیوندها در بازی وجود دارد. بنابراین کاری که انجام دادم، یک صفحه گسترده کوچک ساختم و نمایه پیوند این شخص را در مقابل رقیبش بر اساس Domain Authority ترسیم کردم.