آموزش ثبت نام در کوینکس Coinex پیشنهاد سبز صرافی بین المللی ارز دیجیتال

آموزش ثبت نام در کوینکس Coinex پیشنهاد سبز صرافی بین المللی ارز دیجیتال

در صفحه قرارداد ارز XRP، موجودی ما مربوط به این ارز را نشان می دهد. در بخش فیوچرز بایستی وارد قسمت ترانسفر شویم تا بتوانیم ارزهای مورد نظر خود را از قسمت Spot صرافی به قسمت Perpetual یا همان فیوچرز انتقال دهیم. در پنجره ترانسفر ارزهایی که برای انتقال نشان می دهد همان ارزهایی هستند که در قسمت Spot هم وجود دارد.

برای پذیرفته شدن، کلمه عبور باید شامل اعداد، حروف بزرگ انگلیسی، حروف کوچک انگلیسی و اشکال باشد. توجه کنید، حتماً از کلمه عبور با درجه سختی بالا و ایمن استفاده شود. کلمه عبور خود را از اعداد و حروف تصادفی برگزینید و آن را به‌خاطر بسپارید. برای جلوگیری از هک و یا سرقت کلمه عبور از یادداشت کردن آن خودداری کنید.

برای توضیح ساده Maker یا Taker بودن می‌توان گفت زمانی که اقدام به خرید یا فروش در حالت Limit یا Stop Limit می‌کنید شما Maker می‌شوید و در سایر حالات Taker خواهید بود. عموماً مبلغ کارمزد در حالت Taker بیشتر از حالت Maker است. همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید بعد از انجام این مراحل در جلوی احراز هویت به شما گفته که احراز هویت شخصی شما در حال بررسی است و قبول یا رد احراز هویت هم در همین جا نیز به شما نشان داده می شود.

سطوح حساب در صرافی کوینکس:

بر اساس این ویژگی کاربران می‌توانند یک کد ضد فیشینگ شخصی‌سازی شده را به حساب کاربری کوینکس خود اضافه کرده و امنیت آن را افزایش دهند. با فعال‌سازی این کد، ایمیلی حاوی کد ضد فیشینگ از طرف صرافی به شما ارسال شده و این امکان را فراهم می‌کند تا برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های فیشینگ اعتبار ایمیل دریافت شده مورد بررسی قرار گیرد. پس از باز کردن صفحه ثبت‌نام، ایمیل خود را وارد کنید. در این مرحله برای دریافت کد تایید ایمیل، روی قسمت «دریافت کد» کلیک کرده و آن را پر کنید. سپس یک رمز عبور برای خودتان انتخاب کنید، تیک «من شرایط سرویس را خواندم و بعد از خواندن موافقت کردم» را بزنید و روی دکمه «ثبت‌نام» کلیک کنید.

بخوانید:   کره شمالی اتهامات حقوق بشری آمریکا را تحریک‌آمیز خواند

پس از اینکه این مراحل را با موفقیت گذراندید صفحه خوش آمد گویی زیر با جمله ( Greetings, آموزش صرافی کوینکس فارسی با موبایل Welcome To CoinEx! ) به شما نمایش داده می شود. حال پنجره ای دیگر باز می شود که روی آن پازلی نمایش داده می شود تا ما آن را در جای خودش قرار دهیم. دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود. با هدف افزایش سطح علمی فارسی زبانان عزیز💗، کلیه خدمات آموزشی این مجموعه در سطوح مبتدی و متوسطه رایگان می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوای این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است. در اینجا با بررسی کارهای در حال انجام در گزینه ، می توانید یکی را مطابق با معیارهای خود انتخاب کنید.

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال نمایید