Home / اخبار مدارس کشور / اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان دول باغ – دولبندی  

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان دول باغ – دولبندی  

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان دول باغ – دولبندی  

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان دول باغ – دولبندی : آزمون مدارس تیزهوشان دول باغ – دولبندی هرساله در دو پایه هفتم و دهم برگزار گردید. دانش آموزانی که داوظلب شرکت در آزمون تیزهوشان بوده و از طریق سایت سازمان استعدادهای درخشان ثبت نام خود را انجام داده بودند ، در خرداد ماه در جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و زمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان دول باغ – دولبندی  برای پایه نهم به دهم شرکت کردند.

با توجه به تعداد زیاد شرکت کنندگان اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان دول باغ – دولبندی  از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل در این مقاله تحت عنوان “اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان زنجیل آباد ، به زمان و نحوه اعلام نتایج این آزمون خواهیم پرداخت.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم دول باغ – دولبندی

در رابطه با اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم دول باغ – دولبندی بر اساس اطلاعیه سازمان استعدادهای درخشان هفته اول مرداد ماه ماه خواهد بود، همانطور که می دانید زمان برگزاری آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان خرداد ماه بود و احتمال می رود که زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان هفتم دول باغ – دولبندی  ۴ الی ۶ هفته بعد از برگزاری آزمون یعنی در مرداد ماه باشد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم دول باغ – دولبندی

همانطور که می دانید زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم خرداد ماه بود. اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سایت استعدادهای درخشان خواهد بود، و در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان دول باغ – دولبندی  باید بگوییم که احتمال دارد همانند سال های گذشته حدودا ۴ الی ۶ هفته زمانبر باشد، بنابراین زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 98 دول باغ – دولبندی  نیمه اول مرداد ماه سال جاری خواهد بود.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان دول باغ – دولبندی

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم دول باغ – دولبندی: نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان همه استان ها از طریق یک سایت اعلام خواهد شد، نتایج آزمون سنجش هوش دول باغ – دولبندی  از طریق سامانه hoosh.medu.ir اعلام خواهد شد و داوطلبان پس مراجعه به این سامانه و با وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام داوطلب، از نتایج آزمون خود مطلع می شوند. توجه داشته باشید که در صورت فراموشی رمز ورود همگام باید به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کنید.

برای داوطلبانی که موفق نشده اند امتیاز لازم را کسب کنند کارنامه ای که در آن رتبه و تراز داوطلب و رتبه نفر آخر پذیرفته شده و…درج شده نمایش داده می شود و برای پذیرفته شدگان اطلاعاتی نظیر زمان مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و نشانی مدرسه مورد نظر قابل مشاهده است.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم دول باغ – دولبندی: نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم به دلیل ادغام شدن دو آزمون به طور همزمان و از طریق یک سایت اطلاع رسانی می شود بنابراین برای مطلع شدن از نتایج در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم دول باغ – دولبندی به سایت www.azmoon.medu.ir مراجعه کنید و کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز را در فیلد مشخص شده وارد و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید.

بعد از ورود به سامانه، صفحه ای با وضعیت قبولی، محل پذیرش و اطلاعات ثبت نامی و شناسنامه ای نمایش داده می شود که در صورت پذیرش می بایست در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام حضوری در مدرسه اقدام کنید و در صورت مردودی، منتظر زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان باشید تا در صورت عدم رضایت از نتیجه، درخواست تجدیدنظر کنید.

بنابراین افرادی که موفق به قبولی شده اند، با همراه داشتن مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان تیزهوشان 98 باید به مدرسه ای که بر اساس کارنامه آزمون در آن پذیرفته شده اند به صورت حضوری مراجعه کنند و ثبت نام را انجام دهند.  نشانی دقیق دبیرستان های دوره دوم استعداد درخشان، مدارک و تاریخ مراجعه همزمان با اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 دول باغ – دولبندی ، به اطلاع دانش آموزان می رسد.

    اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان دول باغ – دولبندی

زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان دول باغ – دولبندی پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان دول باغ – دولبندی از طریق سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان اطلاع رسانی می شود، همچنین شما می توانید بعد از اعلام نتایج تیزهوشان سوالات خود را در رابطه با زمان دقیق اعتراض به نتایج و یا چگونگی و شرایط اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و زمان پاسخگویی به اعتراض با مشاورین سامانه در میان بگذارید.

در این خصوص لازم است بدانید که اگر پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان دول باغ – دولبندی متوجه عدم تطابق اولویت های ثبت شده در کارنامه و برگه ورود به جلسه شدید و یا سوالات صحیح و غلط مشخص شده در کارنامه با پاسخ برگ شما نداشت، نمره کل صحیح محاسبه نشده و قانون پذیرش مربوط به دوقلو ها اجرا نشده و موارد دیگر می توانید با مراجعه به سایت تیزهوشان اعتراض خود را ثبت نمایید. نتایج رسیدگی به اعتراض ۲ الی ۳ هفته بعد از پایان مهلت اعتراض اعلام می شود.

شهریه مدارس تیزهوشان دول باغ – دولبندی

مدارس تیزهوشان جزو مدارس دولتی شهریه پرداز است و میزان شهریه مدارس تیزهوشان بر اساس امکانات و خدمات رفاهی هر شهر توسط مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان تعیین می گردد و شهریه تمامی مناطق دول باغ – دولبندی  یکسان نیست. دراین مدارس کلاس ها بطور هوشمند برگزار می شود و معلمان مطرح و برجسته به تدریس می پردازند، مسلم است که بهره مند شدن از این مزایا نیازمند پرداخت شهریه بالایی با شد، شهریه دریافتی مدارس تیزهوشان به صورت ۵۰ درصد مدارس غیردولتی در همان منطقه به مانند مدارس علامه حلی و ثبت نام مدارس فرهنگ محاسبه می شود و تحصیل در این مدارس کم هزینه تر از سایر مدارس غیردولتی و غیر انتفاعی می باشد، ولی امکان دارد به علت کلاس های المپیاد مبلغ اضافه ای نیز دریافت شود.

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان دول باغ – دولبندی